1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mahmut Acar Diyarbakırspor'da
Mahmut Acar Diyarbakırspor'da

Mahmut Acar Diyarbakırspor'da

Bank Asya 1. Lig takımlarından Diyarbakırspor, Malatyaspor'dan Mahmut Acar ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

A+A-

Bank Asya 1. Lig takımlarından Diyarbakırspor, Malatyaspor'dan Mahmut Acar ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.Diyarbakırspor Ali Gaffar Okkan Tesisleri'nde düzenlenen törende, Malatyaspor'dan Mahmut Acar ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.Kulüp başkanı Adnan Öktüren, törende yaptığı konuşmada, yaşanan maddi sıkıntıyı aşmak için çalıştıklarını, transferlerde bir sorun bulunmadığını söyledi.İç transferde daha önce Hüseyin Kartal ile anlaştıklarını, Ercan Agaçe'nin de kalmasını istediklerini ifade eden Öktüren, şöyle konuştu:''Dış transferde 2 oyuncu ile anlaştık. Birçok oyuncu ile de prensipte anlaşmış durumdayız. Bundan sonra anlaştığımız oyunculara tek tek veya toplu şekilde imza attıracağız. Anlaştığımız oyunculara uzun vadeli imzalar attırarak gelecek sezonlarda bu tür sıkıntıların önüne geçmek istiyoruz. Kulüp olarak maddi yönden çok zor günler geçirmemize rağmen iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. 25 Temmuz'da başlayacak kamp çalışmaları öncesinde teknik heyet sorununu da çözeceğiz. Diyarbakırspor kamp çalışmalarına sağlıklı bir şekilde katılıp lige en iyi şekilde hazırlanacaktır.''Mahmut Acar da Diyarbakırspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Diyarbakırspor'u el birliğiyle Süper Lig'e çıkartırız'' dedi.

SON DURUM..

GİDENLER : Serkan Özsoy (Boluspor),Murat Önür (Eskişehirspor),Abdullah Çetin (Antalyaspor),İlhan Var (Manisaspor),Hakan Bayraktar (G.Antepspor),Onur Çubukçu (Kasımpaşa),Emre Horoslu (Kulüp arıyor),Bülent Bal (DÇ Karabükspor)

KULÜPLERİNE DÖNEN KİRALIKLAR :Şadi Çolak (Ç.Rizespor),Anıl Taşdemir,Fırat Akkoyun (Ankaraspor)

KALANLAR : Erhan Ölker, Barış Ataş,Sinan Turan,Atilla Koca,Harun Avgın,Abdullah Temircan, Recep Budak, Selim Kaymak,R.Utku Çetin, Murat Kayalı, Ercan Çapar,Ersin Veli,Ufuk Bayraktar,Bahadır Sekizkardeş,Veysi Opuz,Özcan Turan,Hüseyin Kartal

SÖZLEŞMESİ SONA ERENLER : G.Gürol Azer, Ercan Agaçe, Selçuk Yıldırımkaya

GELENLER : Yertek Evren Başaran (Gaziantep B.B), Mahmut ACAR (Malatyaspor)

PRENSİPTE ANLAŞILANLAR : Mahmut Hanefi Erdoğdu,Ömer Kaplan,Murat Yılmaz,Aytaç Ak (Sivasspor),Emre Aygün (Orduspor (A.Sebatspor), Mithat Yaşar (Giresunspor (F.Bahçe)

GÜNDEMDEKİLER : Ümit Tütünci (G.Birliği),Fırat Sansar  (Mardinspor),Zafer Demiray (Malatyaspor),Sancak Kaplan (İstanbul B.B),Fırat Çakmak (Eyüpspor),Cafercan Aksu (Orduspor (Galatasaray)