1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Mağaza çalışanlarına başarı sertifikası
Mağaza çalışanlarına başarı sertifikası

Mağaza çalışanlarına başarı sertifikası

Bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan NCITY Alışveriş ve Yaşam merkezi bünyesinde yer alan mağazalarının çalışanlarına başarı sertifikası verdi.

A+A-

Diyarbakırlıların uğrak mekanı olan ve alışveriş sektöründe rakiplerini geride bırakan NCITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi bünyesinde yer alan mağazaların tüm çalışanlarına, satış danışmanlarına, AVM yönetimine yönelik ALC ACADEMY OF LEADERSHIP - Liderlik ve Danışmanlık Akademisi ile işbirliği içerisinde düzenlediğimiz Etkin İletişim ve Kariyer Planlama eğitimleri verdi. Yönetim Danışmanı ve Eğitimci  Müslim Alacali tarafından verilen eğitimler doğrultusunda mağazalarda görev yapan 80 personele başarı sertifikaları verildi. Başarı sertifikaları personellere düzenlenen törenle takdim edilirken, eğitimin çok verimli geçtiği ve bundan sonra bu tür eğitimlerin devam edileceği belirtildi. 
 
Düzenlenen seminer hakkında bilgi veren NCITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi AVM Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Ahmet Aydın Diyarbakır halkına daha iyi bir hizmet vermek adına bu tür eğitim çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Seminerde; kariyer planlaması yaparken, vizyon-misyon ve hedeflerini belirlerken ve bu hedeflerine ulaşma yolunda ilerlerken nelere dikkat etmeleri gerektiği konuları üzerinde duruldu. Seminer sürecinde ile eğitimlerinden yararlanma konularında da detaylı bilgiler verildi.  Özellikle değişim ve gelişim kavramlarının bireysel farkındalık ve sorumluluk alarak gerçekleşeceği vurgulanarak, hedef ve tutarlı çaba varsa her bireyin düşlediği hayallerine ve hedeflerine ulaşabileceği mesajları verildi” diye konuştu. 

 

HABERE YORUM KAT