1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. LYS sonuçlarının açıklanmasıyla yurt arama telaşı başladı!
LYS sonuçlarının açıklanmasıyla yurt arama telaşı başladı!

LYS sonuçlarının açıklanmasıyla yurt arama telaşı başladı!

Öğrenciler için ilk sınav LYS oldu. Bu sınavdan başarı ile çıkan öğrencileri ve aileleri yurt bulma sınavı bekliyor. Üniversite sınav sonuçlarının açıklaması ile öğrencilerin ve velilerin yurt arama telaşı başlıyor.

A+A-

Yurt vardır ki yaşamınızı kolaylaştırdığı gibi eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar, öyle yurt vardır ki size zamanı zehir eder, yemekleri midenizi bozar, aylık taksiti cep yakar...

Peki en iyi, en güvenilir, en uygun yurtlara nasıl ulaşılır? Üniversitelere yakın yurtları, sokak sokak arayarak mı bulacaklar! Hayır artık bu sorun ortadan kalktı.
Türkiye genelinden 1.000'den fazla özel yurt, öğrenci apartı ve öğrenci pansiyonunu bünyesinde barındıran Yurtlar Fiyatlar sitesi; “Türkiye Haritası” ile tüm özel yurtları toplu halde haritada yayınlıyor ve harita üzerinden konaklama tipine göre filtreleme yapılmasını sağlıyor.
Yurt arayan öğrenciler isterlerse detaylı yurt sayfalarını inceleyerek, yurt özellikleri, bina özellikleri, sağlanan hizmetler ve yurt fiyatlarına hızla ulaşabiliyorlar.
Yurt fiyatlarını yayınlanmayan özel yurtlara hızlı sms formu ile fiyat bilgisi sorabiliyorlar.
Yurt arama ile uğraşmak istemeyen öğrenciler ise; yurdasms.com formunu kullanarak, kazandığı üniversiteyi seçip, ad-soyad ve cep telefonu bilgilerini bırakıyorlar. Sistem ilgili bölgedeki yurtlara öğrencinin bilgilerini otomatik aktarıyor ve yurtlar öğrencileri arıyor. Böylece öğrenciyle alakalı olan tüm yurtlar öğrenciyi arayıp bilgi veriyor.
Türkiye'de gelişmiş yurt araması, yurtlara toplu sms, haritalı arama ve rezervasyon hizmeti sunan ilk ve tek site olan yurtlarfiyatlar.com ile;
 Bölgeye göre (il-ilçe-semt bazlı),
 Üniversiteye göre (193 üniversite),
 Oda Tipine göre (Tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik, ..., 10 kişilik),
 Yurt Fiyatlarına göre (0-2000 TL),
 Çok Arananlara göre ( Lig Tv, Kuaför, Wi-Fi, Havuz, Fitness, Ücretsiz Kahvaltı vb.)
 İndirim oranına göre (\%0-100) rahatlıkla aramanızı yapabiliyorsunuz. Yapılan arama üzerinde en popüler, en indirimli, en uygun, en pahalı olarak sıralama imkanı sağlanan sitede aramalar milisaniye hızında yapılıyor.
YurtlarFiyatlar.Com sitesine göre İstanbul ve Ankara’da öne çıkan ve mutlaka incelenmesi gereken 10 öğrenci yurdu aşağıdaki gibidir.
 
İstanbul’da Öne Çıkan Özel Yurtlar
Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu (Avcılar)
Enes Çebi Kız Erkek Öğrenci Yurtları (Avcılar)
İhlas Erkek Öğrenci Yurdu (Bahçelievler)
Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu (Fatih)
Işık Saçan Rezidans - Kız ve Erkek Lüks Daireler (Kadıköy)
Özel Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu (Şişli)
Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdu (Şişli)
İstanbul öğrenci yurtları için istanbul özel yurtlar sayfasını tıklayın.
 
Ankara’da Öne Çıkan Öğrenci Yurtları
İdeal Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları (Ankara – Konya –Aksaray’da Toplam 23 Şube)
Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurtları (Ankara’da 2 Şube)
Muradiye Kız Öğrenci Yurtları (Ankara’da 5 Şube)
Ankara öğrenci yurtları için Ankara özel yurtlar sayfasını tıklayın.
 
Öğrencinin sadece üniversitesine odaklanmasını isteyen yurtlarfiyatlar.com hemen herşeyi düşünerek öğrencilere yurt bulmaları için kullanımı kolay gelişmiş bir site sunuyor. Site ayrıca Google'ın mobil kullanıcı deneyimi testlerinden 99/100 puan alıyor.

BTALAB Teknoloji’ye geliştirdiği site için teşekkür eder, okurlarımıza; özel yurtları fiyatlarıyla tanıtan ve ücretsiz rezervasyon imkanı sağlayan yurtlarfiyatlar.com'u incelemelerini tavsiye ederiz.

HABERE YORUM KAT