1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Limak’lı formalar göz kamaştırıyor
Limak’lı formalar göz kamaştırıyor

Limak’lı formalar göz kamaştırıyor

Geçmiş yıllarda Diyarbakırspor ve bölge kulüplerine büyük katkılar sağlayarak adeta onların mali anlamda hamisi olan iş adamı Nihat Özdemir’in yönetim kurulu başkanı olduğu Limak Holding bölge sporuna katkılar sunmaya devam ediyor.

A+A-

Diyarbekirspor’a göğüs reklamı veren Limak’ın üzerinde yer aldığı formalar göz kamaştırırken,gerek Diyarbakır’daki ve gerekse deplasman maçları için gidilen statlardaki sporseverlerin beğenisini kazandı.

LİMAK’LI FORMALAR STOREDE SATILACAK


Diyarbekirspor şimdi de Limak’lı forma ve lisanslı ürünleri önümüzdeki günlerde açacağı storede satışa sunmaya hazırlanıyor. ‘Diyarıum’ adı verilen store mağazası Atatürk Stadı karşısında faaliyet gösterecek. İki yıldır alt yapısı oluşturulan store ile hem perakende hem de toplu satışlar yapılması planlanıyor. Aynı zamanda kent dışında ve yurt dışında yaşayan taraftarların talep etmesi halinde forma ve lisanslı ürünler online sistemi ile satılacak. Orijinal forma ve lisanslı ürünler için bölge şartlarına uygun fiyatlar belirlenirken,bu sayede hem kulübe gelir kazandırılması hem de taraftarların bu alandaki taleplerinin karşılanması düşünülüyor.


‘Diyarıum’un en geç 10 gün içinde hizmete açılması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler