1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Limak Holding başkanı Özdemir Ergani'de
Limak Holding başkanı Özdemir Ergani'de

Limak Holding başkanı Özdemir Ergani'de

DİYARBAKIR- Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Diyarbakır'ın Ergani ilçesini ziyaret etti.

A+A-

Limak Ergani Çimento Fabrikası'nda incelemelerde bulunan Özdemir, Belediye Başkanı Fesih Yalçın'ı makamında ziyaret etti. Bölgeye yönelik büyük çaplı bir yatırım hamlesi hazırlığında olduklarını belirten Özdemir, ilçeye de yatırım anlamında katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi. Limak olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde büyük bir yatırım hamlesi yapma hazırlığında olduklarını kaydeden Nihat Özdemir, "2013 yılından sonra, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde kapsamlı bir yatırım hamlesine başlama durumumuz var. Bu anlamda alt yapı çalışmalarımız devam ediyor.

Başta Güneydoğu Anadolu olmak üzere bütün şirketlerimizin imkanlarını seferber ederek, bölgeye katkı sunmak istiyoruz" dedi. Ergani'de sportif ve sosyal projelere her zaman destek olmaya devam edeceklerini aktaran Özdemir, "Erganispor'a her zaman destek oluyoruz, destek olamaya devam edeceğiz. Çünkü spor, bir ilçenin en büyük eğlence merkezlerinden birisidir. Ayrıca gençlerimizi sokaktan kurtarma anlamında önemli bir aktivitedir. Bu anlamda Ergani'deki sportif faaliyetlere destek olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Özdemir'in gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fesih Yalçın ise, "Özdemir'in filtre konusunda bize verdiği sözü tutması son derece memnuniyet vericidir. Bu anlamda ilçemize katkılarından dolayı Sayın Özdemir'e şükranlarımızı sunuyoruz" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT