1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Lice'de polis haftası kutlamaları
Lice'de polis haftası kutlamaları

Lice'de polis haftası kutlamaları

10 Nisan polis teşkilatının 169'uncu yılı kutlamaları Lice'de kutlandı. Lice Ayşe Toprak Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda yapılan kutlamalara İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu' nun da katıldığı programa İlçe Emniyet Amirliği tarafından yürütülm

A+A-

Görevlerinde üstün başarı gösteren polis memurlarına başarı belgelerini İlçe Kaymakamı Tunahan Efendioğlu tarafından, verildi. Bilgi yarışmasında birinci olan okulda 3 öğrenciye tablet bilgisayar hediye edildi, 2'nci olan 3 öğrenciye Jandarma Komando Alay Komutanı Albay Mustafa Çekiç tarafından, hediyeleri verildi.

3'üncü olan 3 öğrenciye dijital fotoğraf makinesi Lice Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Delibalta tarafından verildi.  Bilgi yarışmasına katılan 3 öğrenciye de MP3 çalar verildi.  Ayrıca turnuvalarda şampiyon olan takımların spor malzemesinden oluşan hediye ve kupaları  İlçe Emniyet Amiri Servet Bambul tarafından verildi. Resim yarışmasında birinci olan öğrencilere tablet bilgisayarlar ise Komiser Alper Korkmaz tarafından verildi.

Program sonrasında protokol mensupları ve davetlilere Polis Haftasına özel olarak verilen yemek sonunda; İlçe Emniyet Amiri Servet BAambul, İlçe Kaymakamı Tunahan Eefendioğlu' na polis teşkilatına verdiği destek ve katkılardan ötürü teşekkür plaketi verildi.

HABERE YORUM KAT