1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Lice Kaymakamı öğrencilerle masa tenisi oynadı
Lice Kaymakamı öğrencilerle masa tenisi oynadı

Lice Kaymakamı öğrencilerle masa tenisi oynadı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Lice İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ziyaret ettiği Aile Destek Merkezi'ndeki öğrencilerle masa tenisi oynadı.

A+A-
Kaymakam Osman Uğurlu, beraberinde Lice İlçe Jandarma Komando Alay Komutanı Albay Mustafa Çekiç, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Delibalta, İlçe Emniyet Amiri Yusuf Yanardağ, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri Lice kaymakamlığı bünyesinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezini ziyaret etti.
 
İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ve beraberindekiler Aile Destek Merkezi'ndeki birimleri tek tek ziyaret edip yapılan faaliyetleri yerinde inceleme fırsatını buldu. Öğrencilerle bir araya gelip sorun ve sıkıntıları dinleyen Kaymakam Osman Uğurlu, daha sonra masa tenisi öğrencileri çalışırken kendilerini izleyen Kaymakam Uğurlu, öğrenciler ile birlikte masa tenisi oynadı.
 
Kaymakam Uğurlu, öğrencilerle bol bol sohbet ederek onlara öğrencilik günlerini çok özlediğini ve o duygularını yeniden yaşamak istediğini söyledi. Öğrencilerle beraber olmaktan mutluluk duyduğunu ve geleceğin umutları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını belirten Kaymakam Uğurlu, öğrencilerle de şakalaştı. Kaymakam Uğurlu, zamanın önemine vurgu yaparak planlı ve çok çalışma konusunda tavsiyelerde bulundu.
 
Kaymakam Osman Uğurlu'nun öğrencilerle oynadığı masa tenisi oyununda ise oyunun galibi öğrenciler oldu.
 
(İÜ-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT