1. HABERLER

  2. SPOR

  3. "Levent Eriş sen bir yalancısın"
"Levent Eriş sen bir yalancısın"

"Levent Eriş sen bir yalancısın"

DİYARBAKIR - 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amed SK, sezonun ilk maçında geçen hafta kendi evinde ağırladığı ve 3-1 mağlup ettiği Bucaspor teknik direktörü Levent Eriş’in açıklamalarına tepki gösterdi.

A+A-

Kulüpten yapılan açıklamada, Eriş’in iddia ettiği olayların Diyarbakır’da yaşanmadığı ve konuk ekibin kentte en iyi şekilde ağırlandığı belirtilerek,


“Misafirimiz olan Bucaspor daha kente gelmeden önce başkanımız tarafından aranmış ve yardımcı olacağımız bir konu olup, olmadığı sorulmuştur. Bucaspor'un talebi üzerine kafile kulüp aracımız tarafından hava alanından alınmış ve takımın konaklandığı otele götürülmüştür. Takımla birlikte kente gelen Bucasporlu yöneticilerle de çok güzel bir iletişim yaşanmıştır. Bucaspor yöneticileri de İzmir yerel basını ve sosyal medyada memnuniyet ve teşekkürlerini dile getirmişlerdir. Özellikle belirtmek isteriz ki gerek maç öncesi gerekse maç sonrasında Bucaspor'u rahatsız edecek hiçbir sorun yaşanmamıştır” denildi.

Öte yandan Diyarbakırlı futbolseverler ve yerel basın birimlerinden de Levent Eriş'e hem tepki, hem de öfke vardı. Özellikle sosyal medya üzerinden çok sert ifadelerin yer aldığı Eriş için, "Her mağlubiiyete kılıf arayan, bahanesi asla bitmeyen, gittiği hiç bir kulüpte başarısı olmayan boş bir teknik adam sözleri Diyarbakırsporlu ve Amedsporlu taraftarların Eriş'e olan öfkesi dinmek bilmedi.

İŞTE O MESAJLARDAN BAZILARI: 
"Levent Eriş,sen bir yalancı ve müfterisin. Bir kente iftira atmak insan olana yakışır mı. Asıl vatan haini senin gibilere denir, olmamış şeyleri olmuş gibi göstermek,bu vesile ile şehirleri birbirine düşman etmek ve toplumlar arasında kin ve nefreti körüklemek isteyenlerdir.Herkes kendine yakışanı yapar,demek ki senin ruhunda iftira ve yalan varmış .Maçtan sonra TRT Kürdi'de, Diyarbakır'a teşekkür ettin. İzmire gidince farklı konuşmuşsun.Allah bu memleketi senin gibi içi farklı dışı farklı insanlardan korusun."

"levent eriş adam olsaydı diyarbakır sporumuzu zor durumdayken bırakıp kacmazdı, sen yalancı ve boş bir adamsın""

"Bide sana çiçek verildi"

"Hicbir başarısı olmayan, bugune kadar çalıştırdığı takimlarda alinan başarısız sonuclara surekli mazeret bulan, yok saha çamurdu, yok hava yağışlı, yok hakem kötü, yok seyirci baskisi, yok oyuncular gruplasti vs vs.surekli mazeret ve basarisizligini çeşitli bahanelerle geçiştirin, yalaka yonetimin ukalasi bir şahsiyet."

"maglubiyetine kılıf arayıp amedspor gidecegi deplasmanlarda şiddete maruz kalmasını saglamak için agzıylan degilde başka bir yerinden yalanlar uyduruyor"

HABERE YORUM KAT