1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kuyumculardan öğrencilere yardım
Kuyumculardan öğrencilere yardım

Kuyumculardan öğrencilere yardım

Diyarbakır Ticaret Borsası Kuyumcular ve Sarraflar odası tarafından Eğil'e bağlı Selman,Konak Işıklı ile Köçerli Köyü ilköğretim okulu öğrencilerine ayakkabı yardımı yapıldı.

A+A-

Yoksul öğrencilerin bulunduğu köy okullarına yardım yapan Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul eğitimin üzerinde fazlasıyla durulması gerektiğini belirterek öğrencilerimize destek olmak amacıyla  soğuk kış şartları altında en azından ayaklarını sıcak tutmak istediklerini söyledi.

ÖĞRENCİLERE YARDIM

Eğil ilçesine bağlı Selman , Konak Işıklı Köyü ile Köçerli ilköğretim okulunda okuyan 120 öğrenciye ayakkabı yardımı yaptıklarını belirten Akkul öğrencilerin ayaklarının ısınması için yaptığımız bu yardımlara destek veren tüm esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Akkul Toplumsal sorumluluğu hisseden herkesin eğitime destek vermesi gerektiğini belirterek '' Bunun içinde eğitim konusunda herkesi üzerine düşeni yapması gerekiyor. Bizler hayırsever insanlarımıza öğrencilerimiz için yapacakları her türlü yardımda kendilerine destek olmaya hazırız. Köy okulunda okuyan minik öğrencilerimiz için bundan böyle elimizden gelen tüm destekleri sürdürmeye devam edeceğiz''şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT