1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Kuşak atlattılar'
'Kuşak atlattılar'

'Kuşak atlattılar'

Özel Bahçeşehir ilk öğretim okulu Taekwondo kuşak terfi sınavına ev sahipliği yaptı. Büyük beğeni toplayan terfi sınavına katılımın bir hayli yüksek olduğu gözlendi.

A+A-

Tekvando Federasyonu talimatları doğrultusunda gözlemciliğini İl temsilcisi Fatih Hillez'in yaptığı ,komisyon başkanlığını milli sporcu ve başarılı antrenör İbrahim Ece'nin üstlendiği, üyeliklerinin de Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nde görevli antrenör Ali Osman Koyun, Avrupa ikinciliği ve Dünya birinciliği dereceleri olan Ozan Berken Bindak ve Balkan şampiyonu Recep Yavaş'ın yaptığı kuşak terfi sınavı büyük çekişmeye sahne olurken oldukça renkli görüntüler de yaşandı. Sporcular ve ziyaretçilerin yanı sıra velilerin heyecanı görülmeye değerdi. Antrenörlüğünü İbrahim Ece'nin yaptığı terfi sınavı oldukça çekişmeli geçti.

MANAY: 'ÇOCUKLARIMIZ YARINLARIMIZIN TEMİNATIDIR'

Diyarbakır Bahçeşehir koleji Müdürü Adnan Manay,”Bahçeşehir kolejli olarak yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza sadece eğitim alanında değil sosyal kültürel ve sportif alanlarda da başarılı birer birey olarak yarınlar için hazırlıyoruz. Böylelikle çocuklarımızın her yönden azami seviyede gelişmelerini sağlaya bilmek için zemin hazırlıyoruz. Kuşak terfi sınavına katılan tüm öğrencilerimi yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum.'' dedi.

ECE: 'ASIL HEDEFİMİZ ALT YAPIYI GÜÇLENDİRMEKTİR'

Sporcuların hünerlerini başarıyla sergilediği sınav sonrası görüşlerini dile getiren komisyon başkanı İbrahim Ece de, ''Sınav oldukça başarılı geçti. Bu başarıda desteğini bizden esirgemeyen okul müdürümüz sayın Adnan Manay'a Bahçeşehir yönetimine ve tüm ailelere teşekkür ediyorum.Bu sınavda başarılı olan sporcularımıza kısa sürede diplomalarını düzenleyeceğimiz törenle vereceğiz. Asıl hedefimiz 4 yıldır alt yapısını yavaş yavaş ve sağlam adımlarla oluşturduğumuz takımımızı müsabakalara girebileceği kuşak seviyesine getirip Bahçeşehir kolejleri olarak tekvandoda başarılı sporcular yetiştirmektir.''ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT