1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kurtoğlu'ndan kan merkezine ziyaret
Kurtoğlu'ndan kan merkezine ziyaret

Kurtoğlu'ndan kan merkezine ziyaret

Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu Kan Merkezi'ni ziyaret etti.

A+A-

Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kan Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu “Göreve başladığımızdan bu yana onlarca kurum kuruluşu ziyaret ederek çalışmalara tam hız devam ediyoruz. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kurtoğlu, kanın çok önemli ve sürekli bir ihtiyaç olduğunu belirterek: “Kana her an ihtiyacımız olabilir, kan sürekli bir ihtiyaçtır. Kime, ne zaman lazım olacağı belli olmuyor maalesef. Kan Merkezi Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Saim Dayan hocamız ile birlikte inşallah güzel çalışmalar yapacağız. Kan için inşallah bir birimize destek oluruz. Kan merkezini beğenerek, çok güzel koordineli bir çalışma gördüm. Kan merkezinde hijyene çok dikkat ediliyor ve düzenli bir çalışma var. Burada personelin güler yüzü beni çok mutlu etti. Güler yüzlü olmak her zaman fayda getirir” şeklinde konuştu.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kan Merkezi Müdürü Prof. Dr. Saim Dayan ise: “Diyarbakır kamu hastaneleri genel sekreteri Sayın Muhammet Güzel Kurtoğlu hocamız bizleri ziyaret ederek onurlandırdı. Muhammet hocamızla bilgi alış-verişinde bulunduk ve çok memnun kaldık. Her zaman her konuda elimizden gelen imkânlarca destek olmaya hazırız. Sayın hocamızın yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT