1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Kurtlar Vadisi'ni Mit mi yazıyor?
Kurtlar Vadisi'ni Mit mi yazıyor?

Kurtlar Vadisi'ni Mit mi yazıyor?

Ensonhabercom, iddianamede yer alan bir çok karanlık ilişki, rating rekortmeni 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde daha önce işlenen konularla olan bire bir benzerliğine dikkat çekti

A+A-

Ergenekon İddianamesi'nin açıklanması ile birlikte yakın tarihin karanlıkta kalmış birçok olayı aydınlanmaya başladı.

SENARYOYU MİT Mİ YAZIYORErgenekon İddianamesi'nin ortaya çıkması ile birlikte ortaya çıkan ilişkiler ağı, Vadi seyircileri arasında "Acaba dizinin senaryosunu mu MİT mi yazdırıyor, yoksa savcı Zekeriya Öz Kurtlar Vadisi fanatiği mi?" sorusunun sorulmaya başlanmasına yol açtı.

İSKENDER BÜYÜK VELİ KÜÇÜK MÜ?Kurtlar Vadisi Pusu'ya yeni dönemde katılan 'İskender Büyük' karakterinin Veli Küçük olduğu yönündeki iddialar basına da yansımıştı. Dizinin bazı bölümlerinde de, 28 Şubat, Danıştay saldırısı ve darbe girişimi gibi konular işlenmişti.

POLAT AKP'NİN ADAMIENSONHABER aylar önce Kurtlar Vadisi Pusu’da DANIŞTAY SALDIRISI'nın çözüldüğü bölümü yayınlamıştı. O bölümde Danıştay saldırısı devletin içindeki bir çetenin işi olarak gösterilmişti. O dönemde dizinin AKP'nin psikolojik harekatına hizmet ettiği, dizinin ana karakteri Polat Alemdar'ın AKP'nin adamı olduğu yorumları bile yapılmıştı.