1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona 264. bölüm ile giriyor
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona 264. bölüm ile giriyor

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona 264. bölüm ile giriyor

Yeni sezonu merakla beklene Kurtlar Vadisi Pusu çok yakında başlıyor. Heyecan, gerilim ve aksiyonun bir arada yaşandığı Kurtlar Vadisi Pusu 264. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. İşte nefes kesen yeni bölümü ile Kurtlar Vadisi Pusu hakkında tüm detaylar

A+A-

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor!

 

Yayınlanan 264. yeni bölüm fragmanın ardından Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman başlıyor? İşte o detaylar...

 

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor! Yeni sezonda merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 264. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm tüm detayları ve dahası...

Kurtlar Vadisi Pusu 10. sezon için ilk tanıtım yayımlandı ve bu fragman ile dizinin 264. bölümden ilk görüntüler ortaya çıktı. Polat'a silah doğrultan adam kim? Gerçi bu ilk tanıtım Kurtlar Vadisi Pusu  hayranlarınca oldukça kısa bulundu ve bunun fragman değil anca teaser olabileceği ifade edildi ki fragman gerçekten de Kurtlar Vadisi Pusu 264. bölüme ve yeni sezona dair pek ipucu vermiyor.

Fragmanda Polat, eski bir kiliseye girerken (Kıbras’ta olduğu iddia ediliyor.) görülüyor. Polat Alemdar içeri girdiğinde yerde kanlar içinde bir adam (büyük ihtimalle bir tapınakçı) görüyor. Adamı kontrol ederken Polat hazırlıksız yakalanıyor ve kendisine doğrultulmuş bir silahla yüz yüze kalıyor. Peki Polat’a silah doğrultan kim?

POLAT’A DOĞRULTULAN SİLAHI TUTAN KİŞİ KİM?

Kurtlar Vadisi Pusu 10. sezon tanıtmında Polat’ı gafil avlayan kişi görülmüyor ki dizinin hayranları bu kişinin kimliğiyle ilgili teoriler üretmeye başladılar.

 

Adyalar arasında Abdülhey, Ustura Kemal var. Fragman sonunda da Polat’ın kiliseden çıktığı görülüyor. Peki Polat bu kişi yi öldürdü mü yoksa bu yüzleşme bir anlaşmayala mı sonuçlandı?

HABERE YORUM KAT