1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayına girecek?
Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayına girecek?

Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayına girecek?

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu, kanal görüşmeleri devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi öykü ile karşımıza geleceği ise merak konusu oldu.

A+A-

Başrollerinde Necati Şaşmaz, defne samyeli, Cahit Kayaoğlu ve Erhan Ufak’ın yer aldığı dizi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonu için heyecan dorukta. Geçen sezonu Kanal D'de tamamlayan yeni sezona farklı kanalda devam edeceğinin açıklayan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapım şirketi sezon başlamasına rağmen henüz hiçbir kanalla anlaşma sağlayamadı. Peki Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayına girecek?

Kısa bir süre önce yapım şirkerine yakın kişiler dizinin tekrar Kanal D ile anlaşma aşamasında olduğunu söylemişti. Fakat görüşmelerden henüz bir sonuç çıkmadı. Kanal bulamayan Kurtlar Vadisi Pusu ekibi bir yandan da oyuncu kadrosunu güçlendirme devam ediyor. Son olarak ekibe Arka Sokaklar'da rol alan Uğur Pektaş dahil oldu. Dizinin yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini konu alacağı konuşuluyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 300. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm sezon finalinde; Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir.

Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge’nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge’nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

Diğer yandan Safiye ve Cahit’in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat’a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi’nin büyük düğümü Fehmi’nin Zeynep’le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep’le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi’nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.

HABERE YORUM KAT