1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kurtlar Vadisi Pusu 262. son bölümünde şok
Kurtlar Vadisi Pusu 262. son bölümünde şok

Kurtlar Vadisi Pusu 262. son bölümünde şok

Türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en çok reyting alan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü ile hayranlarını ekran başına kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde izleyenleri şoke eden bir gelişme yaşandı

A+A-

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı.Herkesin büyük bir merakla beklediği o an geldi. Kurtlar Vadisi Pusu’ da düğün heyecanı yaşandı. Çok önemli konukların yer aldığı düğünde şoke eden bir gelişme yaşandı. 
 
Elif’i kaçırmak için her yolu deneyen Martin sonunda istediği fırsatı Safiye’nin davetiyle bulacak. Hedefinin Rakka'da olduğunu öğrenen Yusuf oraya gitmek için nasıl bir plan yapacak? Kardeşinin ölüm töreninde intikam yemini eden Tilki Andrei kiminle işbirliği yapacak? 

 
Cahit ile birlikte Tilki ve adamlarının peşine düşen Polat Alemdar, Safiye’nin intikamını alabilecek mi? Tilki ve kardeşi Stefan arasında neler konuşulacak?
 
Cahit ile birlikte Tilki ve adamlarının peşine düşen Polat Alemdar, Safiye’nin intikamını alabilecek mi?  Tilki ve kardeşi Stefan arasında neler konuşulacak? Mete’nin uyarısıyla Yusuf’un kendisi için geldiğini öğrenen Smith nasıl bir önlem alacak? 


Öte yandan Akif ve adamlarına karşılık vermek için zaman kaybetmeyecek. Şedid ordusunun saldırısında neler yaşanacak? 


Tilki’den istediği desteği alamayan Martin’e sürpriz bir isim yardım edecek. Polat'ın Leyla ile yapacakları ziyaret sonrasındaki büyük sürprizi ne olacak?

 

Kurtlar Vadisi Pusu 262. Bölüm Fragmanı izle

 

 

Cahit Pusat'ın intikamını alıyor

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Cahit, Pusat'ın mekanına çöken ve Pusat'ı hastanelik eden yeni İstanbul sefirinden intikam alıyor. Pusat'ın bıçaklanıp hastanenin önüne atılmasının ardından soluğu yeni sefirin yanında alan Cahit sefiri ölmekten beter ediyor.

HABERE YORUM KAT