1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kurbanoğlu'ndan Ziyaret
Kurbanoğlu'ndan Ziyaret

Kurbanoğlu'ndan Ziyaret

Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı M. Selim Kurbanoğlu ve Yenişehir Belediye yönetimi, BDP Diyarbakır Yenişehir İlçe Kongresi'nde, İlçe Başkanlığı'na seçilen Hüseyin Oğuzsoy ve yeni yönetimiyle görüştü.

A+A-

Belediye meclisi ve yönetimi adına, Hüseyin Oğuzsoy ve yönetimini tebrik ederek başarı dileklerinde bulunan Kurbanoğlu, “Bildiğiniz gibi kongremizi hep beraber yaptık. Belediye ve BDP ilçe yönetimiyle halkımızın yanındayız. Hem Yenişehir hem de Diyarbakır'ın tümüne hizmet vermek için el ele verdik. Yeni ilçe örgütümüzle eskiden olduğu gibi yine yürüyüşümüz devam edecektir. Gelişen süreç içerisinde de beraber olacağız. Bunu sizler siyaseten bizler ise hizmet alanında sürdüreceğiz.” dedi
 
İLÇE YÖNETİMİYLE GÖRÜŞTÜ
 
BDP Yenişehir ilçe başkanı Hüseyin Oğuzsoy ziyaretten dolayı memnun kaldıklarını dile getirerek “Yönetim olarak halkın beklentileri doğrultusunda ilkeli, saygın ve sürdürülebilir bir mücadele vereceğiz. Arkadaşlarımızdan almış olduğumuz bayrağı daha da ileriye götürmek için belediye ve halkımızla birlikte hizmet ve siyaset yapmaya devam edeceğiz. Belediyelerimizin yapmış olduğu hizmetler halk tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Bu anlamda, yönetim olarak yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

HABERE YORUM KAT