1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kupada rakiplerimiz belli oldu
Kupada rakiplerimiz belli oldu

Kupada rakiplerimiz belli oldu

Türkiye Kupası 2. Tur kuraları Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu'nda çekildi.

A+A-
Türkiye Kupası 2.turunda Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kendi evinde Adaletspor ile karşılaşacak.
 
İlk turda Tatvan Gençlerbirliği'ni eleyen Diyarbakırspor'a kupada Samsunspor çıktı.
Tek maç eleminasyon statüde oynanacak olan kupa eşleşmesinde Yeşil-Kırmızılı ekip rakibiyle Diyarbakır'da karşılaşacak.
 
1. Tur'u geçen 35, Spor Toto 2. Lig'den 37, PTT 1. Lig'den 18 ve Spor Toto Süper Lig'den 8 takımın katıldığı kura çekimi sonunda oluşan 2. Tur eşleşmeleri şöyle oluştu:
 
Diyarbakırspor - Samsunspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Adliyespor
 
Kahramanmaraşspor - 12 Bingölspor
Bugsaş Spor - Yeni Aksarayspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Adliyespor
Karşıyaka - Altay
Tepecikspor - Anadolu Üsküdar 1908
Elazığspor - Ayvalıkgücü Belediyespor
Bucaspor - Batman Petrolspor
Pendikspor - Bayburt Grup Özel İdarespor
Adanaspor - Bayrampaşaspor
Orduspor - Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Göztepe - Bursa Nilüferspor
Antalyaspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Cizrespor - Aydınspor 1923
Çankırıspor - Nazilli Belediyespor
Manisaspor - Çorum Belediyespor
TKİ Tavşanlı Linyitspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Fethiyespor - Derincespor
Gaziantepspor - Erzin Belediyespor
Kayseri Erciyesspor - Etimesgut Belediyespor
Yeni Malatyaspor - Eyüpspor
Fatih Karagümrük - Bandırmaspor
Balçova Yaşamspor - Balıkesirspor
Hatayspor - Gaziosmanpaşa
Gölbaşıspor - Kırklarelispor
Gölcükspor - Mke Ankaragücü
Hacettepespor - Torku Konyaspor
Adana Demirspor - İstanbul Güngörenspor
Kayserispor - Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
Keçiörengücü - Boluspor
Mersin İdmanyurdu - Kemer Tekirovaspor
Kırıkhanspor - Osmanlaspor
Konya Anadolu Selçukspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Körfez İskenderunspor - Alanyaspor
Menemen Belediyespor - Altınordu
İnegölspor - Niğde Belediyespor
Sakaryaspor - Giresunspor
Sandıklıspor - Kocaeli Birlikspor
Sarıyer - Turgutluspor
Akçaabat Sebatspor - Denizlispor
Şanlıurfaspor - Sivas 4 Eylül Belediyespor
Tarsus İdmanyurdu - Eskişehirspor
Tekirdağspor - Çaykur Rizespor
Ofspor - Tire 1922
İstanbul Başakşehir - Tokatspor
Tuzlaspor - Kartalspor
Ümraniyespor - Pazarspor
Yeşil Bursaspor - 1461 Trabzon
Zonguldak Kömürspor - Gümüşhanespor

HABERE YORUM KAT