1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kulüp'de görev değişikliği
Kulüp'de görev değişikliği

Kulüp'de görev değişikliği

Diyarbekirspor Yönetim kurulunda görev değişikliği yapıldı.

A+A-

Alınan karar Kulüp yönetiminden yapılan yazılı açıklama ile kamuoyuna duyuruldu. Yapılan açıklama şu şekilde: "Kulüp'de daha önce Başkan Vekili sayın Cemal Doğrul’a bağlı olan Futbol Şubesi kulübümüzde artan iş yoğunluğu,artan branş sayısı,Diyarıum’u büyütme ve geniş kitlelere ulaştırma çabaları ile kurumlaşma çalışmalarındaki yeni hedefler nedeniyle bundan sonra onursal başkanı sayın Feyzi İlhanlı’ya bağlı olarak çalışmalarını sürdürecektir.

Sayın Cemal Doğrul’un kulüpten ayrıldığına ilişkin iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Kulüp'de bazı alanlarda görev ve yetki değişiklikleri olmuştur. Sayın Cemal Doğrul,Başkan Vekili sıfatı ile görevine devam edecek olup yukarıda ifade edilen alanlarla ilgilenecektir.Futbol Şubesi sayın Feyzi İlhanlı’ya doğrudan bağlanmıştır.

DİYARIUM’U BÜYÜTME ÇALIŞMALARI
 Günden güne büyüyerek tam bir spor kulübü hüviyeti kazanan kulübün bu sezon 8 spor branşında faaliyet göstermektedir. Yeni sezonda kadın futbol faaliyetlerine başlamak için de çalışma başlatmış durumda. Yoğun talep üzerine faaliyete başlanan Diyarıum’u da büyütmek ve geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Havaalanı,otogar ve AVM’lerde stant,Diyarbakır dışındaki metropol şehirlerde şube ve bölge kentlerinde temsilcilik açmak için de çalışmalar yapılıyor. Diğer kulüplerin,okulların ve kurumlara malzeme üreterek uygun rakamlarla  satmak da planların arasında yer almaktadır. Halk kulübe ve Diyarıum’a sahip çıkmaya davet ediliyor."

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler