1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kulübün resmi sitesi kimin elinde?
Kulübün resmi sitesi kimin elinde?

Kulübün resmi sitesi kimin elinde?

Sıkıntılarla dolu bir sezon geçiren Diyarbakırspor'un resmi internet sitesinden ilginç bazı haberler dikkat çekiyor.

A+A-

Ligde 4 maçta 4 mağlubiyet alarak küme düşme adayları içersinde yer alan Yeşil-Kırmızılı kulübe ait resmi web sitesinden yapılan bazı haberler dikkat çekmeye devam ediyor.

Kulübün yönetimi, hocası ve idaresi olmamasına rağmen yapılan bazı haberler kamuoyunda merak uyandırdı. Yapılan bu haberlerin kimin tarafından servis edildiği anlaşılamazken, önceki yönetimin açıklamalarına benze bir tutum içeren haberler dolayısıyla, resmi internet sitesinin halen başka bireylerin elinde olduğu ve bunu kullandıkları iddia ediliyor.

İŞTE DÜN YAYINLANAN SERT BİR HABER:

"ÇEKİN ELİNİZİ BU KULÜPTEN:"

Kulübümüzün içinde olduğu onca sorun ve sıkıntıları görmezden gelen art niyetli bazı çevrelerini, halen Diyarbakırspor'dan nemalanma çabaları içinde olduğu görülmektedir. Yönetimi olmayan, maddi açıdan çıkmaza giren ve futbolculara idman yaptıracak bir antrenörü bile bulunmayan Diyarbakırspor'umuzun derdine derman olma anlayışından uzak olan bu çevrelerin halen kulübümüzün düzenini bozmak, oturtulmuş olan sistemini bozup kendi emellerine uygun bir yapıyı sağlamak için, kayyum sürecine yönelik girişimleri yakından takip etmekteyiz. Geçmişte kulübümüze hiçbir faydası olmayan sadece kişisel yaklaşımlar içinde olan bu kişi ve kişilerin artık kulübümüzden ellerini çekmelerini istiyoruz.