1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp'ta yol çalışmalarına devam
Kulp'ta yol çalışmalarına devam

Kulp'ta yol çalışmalarına devam

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Kulp İlçe Belediye Başkanlığı 44 mahallede yol çalışmaları yaparak eksik kalan yolları tamamlıyor.

A+A-

Çalışma yapılmış ve yapılması devam eden bölgelerin Ağaçkorur, Ağıllı, Akbulak, Akçesir, Akdoruk, Alaca, Argün, Aygün, Bağcılar, Baloğlu, Başbuğ, Bayır, Çağlayan, Çukurca, Demirli, Dolun, Güleç, İnkaya, İslamköy, Kamışlı, Karaağaç, Karabulak, Karaorman, Karpuzlu, Kayacık, Kayahan, Koçkar, Konuklu, Kurudere, Narlıca, Özbek, Saltuk, Taşköprü, Temran, Tepecik, Üçkuyu, Ünal, Uygur, Yakıt, Yayık, Yaylak, Yeşilköy, Yuvacık ve Zeyrek mahalleleri ve bu mahallelere ait sokaklar olduğu belirtildi.

Kulp Belediyesi ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yapılan yol çalışmalarında heyelandan kapanan yollar açıldı, yol kenarlarındaki şarampoller açıldı, bataklık ve çukurlaşan yerler dolgu malzemesi ile dolduruldu, yollarda reglaj çalışmaları yapıldı.

Yol çalışmalarının aralıksız sürdürüleceğini dile getiren Kulp Belediyesi Eşbaşkanları Sadiye Süer Baran ve Metin Dinar, halka en iyi hizmeti vermeyi istediklerini söyledi.


(MT-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT