1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp’ta protokol köy okulunda
Kulp’ta protokol köy okulunda

Kulp’ta protokol köy okulunda

Diyarbakır’ın kulp ilçesinde Kaymakam Fatih Dülgeroğlu ve ilçenin protokolü, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir köy okulunu ilçeye taşıyarak, birleştirilmiş sınıftaki öğrencilerle bir araya geldi.

A+A-

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında Kulp ilçesinde farklı bir etkinlik düzenlendi. Kulp ilçesi protokolü cumhuriyetin kuruluşunun 92. Yıl dönümü anısına birleştirilmiş sınıfı olan bir köy okunulun öğrenci ve öğretmenlerini ilçeye getirip, onlarla yemekte buluştu.


İlçe Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren özel bir restoranda düzenlenen etkinliğe, Garnizon Komutanı Yarbay Dr. Yusuf Küçükbaşol, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Coşkun, Cumhuriyet Başsavcısı Tolga Şimşek, İlçe Emniyet Amiri Serkan Özarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Pehlivanoğulları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yılmaz Can, Kaymakamlık Özel Kalemi Abdülaziz Tazegül ile öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. Yemek programı, öğrencilerle hatıra fotoğrafının çekilmesi ve kırtasiye malzemelerinin takdim edilmesiyle son buldu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler