1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp'a 10 bilgisayar
Kulp'a 10 bilgisayar

Kulp'a 10 bilgisayar

DİYARBAKIR- Fransız Amadeus Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. İstanbul Genel Müdürlüğü, Diyarbakır'ın Kulp ilçesine bağlı Bayır İlkokulu'na 10 adet dizüstü bilgisayar bağışladı.

A+A-

Bilgisayar bağışıyla ilgili Bayır İlkokulu'nda düzenlenen törene, Fransız Amadeus Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. İstanbul Yazılım Geliştirme Müdürü İbrahim Bayer, Okul Müdürü Kenan Danışır, Okul Müdür Yardımcısı Gizem Bayer, Okul Aile Birliği Başkanı Cevat Yıldırım ve öğrenciler katıldı.

Fransız Amadeus Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. İstanbul Yazılım Geliştirme Müdürü İbrahim Bayer, bu fırsatı kendilerine tanıdıkları için Okul Müdürü Danışır'a teşekkür ettiğini söyledi. Bayer, "Bayır İlkokulu'nun eğitim ihtiyaçlarında kullanılmak üzere bağışlanan bu bilgisayarların faydalı olmasını diliyorum. Bu okulda eğitim gören çocuklarımıza destek olabildiysek ne mutlu bize" dedi.

Bayır İlkokulu Müdürü Kenan Danışır ise okullarında teknolojik imkanların kısıtlı olduğunu belirterek, bilgisayar bağışında bulunan Fransız Amadeus Bilgi Teknolojisi Hizmetleri A.Ş. İstanbul Genel Müdürlüğü'ne teşekkür etti.

Konuşmaların ardından şirket yöneticileri ve okul idarecileri sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.


(MT-YRT-MK-Y)

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT