1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp Belediyesinin iftar programı devam etti
Kulp Belediyesinin iftar programı devam etti

Kulp Belediyesinin iftar programı devam etti

Kulp Belediyesinin düzenlediği iftar yemeği programı Turgut Özal Mahallesi 96 Afet Konutlarında yüksek bir katılımla devam etti.

A+A-

96 Afet Konutlarında bulunan Atatürk İlköğretim okulu bahçesinde düzenlenen yemeğe Kulp Belediyesi Eş Başkanları Sadiye Süer BARAN ile Metin DİNAR,HDP-DBP ilçe eş başkanları,Belediye Meclis üyeleri,Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri katıldı.Davetliler eş başkanlar tarafından karşılanırken öte yandan Meclis Üyeleri yemekleri servis ettiler.

Eşbaşkanlar BARAN ile DİNAR “Öncelikle birlik,beraberlik ve paylaşmanın huzurunu bizlere yaşattığınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.Hepiniz hoş geldiniz.Her yerde dile getirdiğimiz çatışmasız ve huzurlu bir ortam isteğimizi tekrar tekrar söylüyoruz.Barışın,huzurun,adaletin,hak ve hukukun hakim olduğu bir dünya isteğimiz en büyük duamızdır”dediler.Mevlit okunup,dualar edildi.Ezanın okunmasıyla birlikte iftarlar açıldı.
    
İftar yemeğinden sonra Kulp Belediyesi eş başkanı Metin DİNAR ve beraberindekiler kahvehaneleri ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet etti.
    

HABERE YORUM KAT