1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp Belediyesi Siyasi Partiler,STK’lar ve Muhtarlara İftar yemeği verdi
Kulp Belediyesi Siyasi Partiler,STK’lar ve Muhtarlara İftar yemeği verdi

Kulp Belediyesi Siyasi Partiler,STK’lar ve Muhtarlara İftar yemeği verdi

Kulp Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla HDP,DBP,CHP,AKP,HAK-PAR,Ziraat odası,Esnaf Sanatkarlar Odası,Pasur Spor Klubü,SES,Eğitim-sen,Disk,Tümbel-sen yöneticileri ile muhtarlara iftar yemeği verdi.

A+A-

Düzenlenen iftar yemeğine katılan misafirleri  Kulp Belediyesi eşbaşkanı Metin DİNAR ile Meclis üyeleri karşıladı.


Kulp Belediyesi Eşbaşkanı Metin DİNAR  Kulp’taki mozaiği bu şekilde herkes bir aradayken görülebilecek bir olgu olduğunu  dile getirerek konuşmalarını şöyle sürdürdü. DİNAR “Burada bulunan her bir birey belirli bir kesimin temsilcisi,seçilenidir.

Biz her zaman çoğulculuğun,saygının ve dürüstlüğün demokrasiyi getireceğini düşünüyoruz.İnsan olgusunun bütün her şeyin önünde yer aldığına inanarak ilkeler belirlenmeli.Ve hepimizin ortak bir çabayla hizmet edeceği büyük bir insanlık olgusu var.Bu olguya sizlerle birlikte Kulpta daha büyük hizmetler sunabileceğimize inanıyoruz.

Kulp’un refahı,huzuru,ekonomi,sosyal,sanatsal,yer altı ve yer üstü çalışmaları konusunda hepinizin önerilerini ve desteklerini bekliyoruz”  dedi.Akşam ezanıyla birlikte iftar yemeğine geçildi.


Yemek sonrasında Kulp Belediyesi Yönetimi Katılımlarından dolayı Siyasi parti,STK temsilcileri ve Muhtarlara  teşekkürlerini ilettiler.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler