1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp Belediyesi menfez yapım işine başladı
Kulp Belediyesi menfez yapım işine başladı

Kulp Belediyesi menfez yapım işine başladı

Kulp Belediyesi 04.11.2015 tarihinde ihale edilen 12 mahallede yapılacak olan çeşitli ebatlardaki 20 adet menfez yapım işine başladı.

A+A-

Kulp Belediyesi 2016 yılı programı kapsamında Tepecik,İslamköy,Konuklu,Akbulak, Bağcılar, Karpuzlu,Saltuk,Akdoruk,Alaca,Kayahan,Yayık ve salkımlı mahallelerinde yapılacak olan çeşitli ebatlardaki 20 adet menfez işini 04.11.2015 tarihinde 335,000,00TL’ye ihale etmişti.

Havaların düzelmesiyle birlikte ihaleyi alan yüklenici firma menfez yapım işine Konuklu mahallesi Arıklı sokağına ait yol üzerinde başladı.

 

Kulp Belediyesi Eş Başkanları Sadiye Süer BARAN ile Metin DİNAR konu ile ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getirdiler.BARAN ile DİNAR “Yapımını ihale ettiğimiz menfez sayılarını ve ebatlarını 2016 bütçe imkanlarımıza göre belirleyip ihale ettik.12 mahallemizde yapılacak olan menfez yapım işini Konuklu Mahallesi Arıklı sokağında başlatıp,bu gün itibari ile yapım işi tamamlanmış olup ulaşıma açılmıştır.En kısa sürede bütün menfez yapım işini tamamlamayı hedefliyoruz.Şimdiden halkımıza hayırlı olsun”dediler.


    Kulp Belediyesi  bu gün de Bağcılar mahallesindeki Menfez yapım çalışmalarına başladı.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler