1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kulp Belediyesi Çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı
Kulp Belediyesi Çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı

Kulp Belediyesi Çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı

Kulp Belediyesi park ve yeşil alan çalışmaları kapsamında Atatürk İlköğretim okulunun bahçe düzenleme çalışmasını tamamladı.

A+A-

Kulp Belediyesi yeşil alan ve çevre düzenleme  çalışmaları kapsamında başlatmış olduğu Atatürk İlköğretim Okulu bahçe düzenleme ve ağaçlandırma çalışmasını tamamlayarak uygun yerlere banklar bıraktı.

Kulp Belediyesi Eş Başkanı Sadiye Süer BARAN ve Belediye Başkan Yardımcısı Şener AKTAŞ yapılan çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceleyerek,bank bırakma çalışmalarına  katıldılar.

Eş Başkan BARAN“Kış mevsiminin bitmesiyle birlikte başlatmış olduğumuz park ve yeşil alan çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamlayarak iki parkımızın açılışını yaptık.Kulp merkezinde bulunan bütün caddeleri ağaçlandırdık.

Eğitim ve Dini kurumlara imkanlar dahilinde her konuda destek sunmaya çalışıyoruz.Çocuklarımızın,ailelerin ve öğretmenlerin isteği üzerine başlatmış olduğumuz Atatürk ilköğretim okulunun bahçe düzenleme çalışmasını tamamlayarak uygun yerlere banklar bıraktık.

Bazı Cami avlularında bulunan gölgelik kısımlara banklar bırakarak dinlenme alanları oluşturduk.İhtiyaç duyulan bütün alanlara banklar konulana kadar bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi. 
    
Kulp Belediyesinin bu çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Atatürk İlköğretim Okulu Yöneticileri teşekkürlerini ilettiler.

HABERE YORUM KAT