1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Küçüke eşi ve kızı refakatçi oldu
Küçüke eşi ve kızı refakatçi oldu

Küçüke eşi ve kızı refakatçi oldu

Cezaevi odasındaki banyoda düşmesi sonucu Kocaeli Devlet Hastanesine yatırılan emekli Tuğgeneral Veli Küçük'e eşi ve kızı refakatçı oldu.

A+A-

Cezaevi odasındaki banyoda düşmesi sonucu Kocaeli Devlet Hastanesine yatırılan emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün eşi ve kızı, Kocaeli 1 No'lu F tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi Savcılığından alınan izinle yanında refakatçi olarak kalmaya başladı.

Alınan bilgiye göre, Ümraniye'de bir gecekonduda ele geçirilen patlayıcılara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, 26 Ocak 2008'de tutuklanan ve Kocaeli 1 No'lu F tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine konulan emekli Tuğgeneral Küçük, bu sabaha karşı banyoda düşmesi sonucu geçirdiği baygınlık nedeniyle Kocaeli Devlet Hastanesine getirilerek tedavi altına alındı.

Acil serviste tedavi altına alınan ve bir süre gözetimde tutulan Küçük'ün daha sonra 3 kez Görüntüleme ve Kan Merkezi'ne götürülerek tomografisi, MR'ı çekildi.

Kan şekeri düşük, tansiyonu yüksek olduğu öğrenilen ve nöroloji servisine yatırılan Küçük'ü, öğleden sonra eşi Leyla Küçük ile avukatı olan kızı Zeynep Küçük ziyaret etti. Eşi ve kızı, Cezaevi Savcılığından alınan izinle Veli Küçük'ün yanında refakatçi olarak kalmaya başladı.

Yoğun güvenlik önleminin alındığı hastanede Küçük'ün tedavisine devam ediliyor. 

AA