1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Küçükbayrak’la Devam Etmek İstiyoruz”
“Küçükbayrak’la Devam Etmek İstiyoruz”

“Küçükbayrak’la Devam Etmek İstiyoruz”

Amedspor Basın Sözcüsü Aktepe, şu ana kadar anlaşma sağlanamayan teknik sorumlu Sertaç Küçükbayrak’la yola devam etmek istediklerini söyledi. Gözler başarılı hocanın vereceği kararda.

A+A-

Yeni sezon için hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Amedspor’da teknik heyet konusundaki belirsizliğin giderilmesi bekleniyor. Geçen sezonun sonlarına doğru ligde arka arkaya gelen kötü sonuçlar üzerine bir ara istifa eden ancak yönetim tarafından ikna edilerek göreve devam etmesi sağlanan Sertaç Küçükbayrak’ın yola devam etmek için bazı istekleri olduğu öğrenildi.
 
‘SORUN ÇIKACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUZ’
 
Kulüp Basın Sözcüsü Nesih Aktepe, Sertaç hocanın kulüple özdeşleşen bir isim haline geldiğine dikkat çekerek genç hocanın devam etmesinden yana olduklarını söyledi. Aktepe, “Teknik heyetimizle geçen sezon başarılı olduk. Aramızda hiçbir sorun yok ve devam etmek istiyoruz. Sertaç hoca camiamızla özdeşleşen bir isim haline geldi. Herkes gibi bizler de kendisi ve ekibiyle çalışmaktan memnunuz. Yapacağımız görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını ve kendileriyle yola devam edeceğimizi düşünüyoruz.” dedi.
 
‘İÇ TRANSFERDE SORUN GÖRÜNMÜYOR’
 
İç transferde ön görüşme yaptıkları oyuncularla mutabakat sağladıklarının altını çizen Aktepe, şampiyon olacak bir ekip oluşturmak istediklerini kaydetti. Aktepe,”Oyuncularımızla görüşerek düşüncelerini almak istedik. Devam etmek istediklerini ifade ettiler,bize olan güvenlerini dile getirdiler. Geçen sezondan yarım kalan bir işimiz var. Bunu bu sene tamamlamak istiyoruz. Dış transferde de kaliteli ve nokta takviyeler yaparak şampiyon olacak bir ekip yaratacağız.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT