1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Küçük Gelin 82. bölümü nefes kesti
Küçük Gelin 82. bölümü nefes kesti

Küçük Gelin 82. bölümü nefes kesti

Küçük gelinlerin yaşadığı hayatı ve çocuk annelerin dramını konu alan Küçük Gelin, Pazar akşamı sürprizlerle dolu 82. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen Küçük Gelin son bölümü dün akşam yayınlandı. Peki Küçük Gelin dizisinde neler oldu?

A+A-

Samanyolu Tv ve Küre TV'de yayınlanan Küçük Gelin, son bölümü ile dün akşam ekrana geldi.  Küçük Gelin dizisinin son bölümü olan 82. Bölümünde neler oldu? İşte dizide yaşananlar ve detayları...

Küçük Gelin 82. bölüm özeti

Azad’ı vuran Devran, şaşkın bir halde ne yapacağını düşünürken elindeki silahı baygın yatan Ali’nin eline tutuşturur. Olay yerine gelen Melek, Azad’ı kanlar içinde görünce perişan olur. Behiye ve Leyla ise konağa nasıl yerleşeceklerinin telaşındadır. Büyük acı yaşayan Zümrüt, onları kovmak ister ancak tüm mal varlığının Devran’ın üzerine geçtiğini öğrenince şok yaşar. Konakta kalmak için artık hiçbir nedeni kalmayan Melek, Zehra ile buralardan gitmeye hazırlanır. Bebeği ve annesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalan Zehra’nın sürpriz kararı ise herkesi şaşırtır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler