1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kros il birinciliği sona çekişmeli geçti
Kros il birinciliği sona çekişmeli geçti

Kros il birinciliği sona çekişmeli geçti

Okullar arası kros il birinciliği Seyrantepe şilbe kros parkurunda yapıldı.

A+A-
Seyrantepe Şilbe kros parkurunda yapılan kros il birinciliği müsabakalarında 265 öğrenci katılırken dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullatif Umut,Emniyet Eğitim Şube Müdürü,Orhan Karadağı, Atletizm İl Temsilcisi Azamettin Özaydoğdu, Bağlar Milli Eğitim Şube Müdürü şükrü Onat, Dicle üniversitesi Öğretim Görevlisi Abdulkadir Öz, Büyükşehir Belediyesi Atletizm Antrenörü Sadettin Ersan tarafından verildi.
 
DERECEYE GİREN SPORCULAR VE OKULLAR
 
1.         Seyrantepe Orta Okulu Emine Öndeş    (Yıldız Kız)
2 .        Beyaz Tebeşir Orta Okulu       Emine Güldalı (Yıldız Kız)
3 .        Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu     Medine (Sarıyel Yıldız Kız)
4 .        Çelebi Eser Orta Okulu Seher Bozan     (Yıldız Kız)
 
TAKIM:
1 .        Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu (Yıldız Kızlar)
2 .        700. Yıl Orta Okulu        (Yıldız Kızlar)
3 .        Vali Ünal Erkan Ortaokulu          (Yıldız Kızlar)
4 .        Güzel Ortaokulu            (Yıldız Kızlar )
 
Ferdi:
1 .        Vali Cemil Serhatlı Orta Okulu    Şirin Karabal     (Yıldız Erkekler)
2 .        İMKB YİBO       Firat Demir        (          (Yıldız Erkekler)
3 .        Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Uğur Taruk           (Yıldız Erkekler)
4 .        Koşuyolu Orta Okulu     Sidar Aslan      
Takım:
1 .        Koşuyolu Orta Okulu     Yıldız Erkekler
2 .        700. Yıl Orta Okulu        Yıldız Erkekler
3 .        Faik Ali Orta Okulu        Yıldız Erkekler
4 .        Güzel Orta Okulu          Yıldız Erkekler
Ferdi:
1 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Elif Atsız           (Genç Kız)
2 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Sevgi Duruş      (Genç Kız)
3 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Gurbet Çiçek     (Genç Kız)
4 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Ayşe Tekdal      (Genç Kız)
Takım:
1 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     (Genç Kız)
2 .        Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi     (Genç Kız)
Ferdi:
1 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Devran Özmez (Genç Erkek)
2 .        Spor Lisesi       Ferhat Gül        Genç Erkek
3 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Muhammed Çınar          (Genç Erkek)
4 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     Ferhat Kulaksız (Genç Erkek)
Takım:
1 .        Diyarbakır-Namık Kemal Tic.Mes.Lis.     (Genç Erkekler)
2 .        Spor Lisesi                                                       (Genç Erkekler)
3 .        Bağıvar Ç.P.L.                                         (Genç Erkekler)
4 .        Atatürk Anadolu Sağlık Lisesi                    (Genç Erkekler)

HABERE YORUM KAT