1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi umutlu
Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi umutlu

Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi umutlu

Diyarbakır’da düzenlenen okullar arası atletizm müsabakalarında dördüncü olan Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi umut verdi.

A+A-

Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürü M. Macit Ateş, öğrencilerinin elde ettiği derecenin önemli olduğunu söyledi. Ateş, 20 okuldan 143 sporcunun yer aldığı müsabakada dördüncü olmanın büyük önem taşıdığını belirtti. Atletizm branşına büyük önem vereecğiz “ dedi. 


 Diyarbakır’da düzenlenen okullar arası atletizm müsabakalarında dördüncü olan Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi umut verdi.Koşuyolu Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürü M. Macit Ateş, öğrencilerinin elde ettiği derecenin önemli olduğunu söyledi.Ateş, 20 okuldan 143 sporcunun yer aldığı müsabakada dördüncü olmanın büyük önem taşıdığını belirtti. Ateş,yaptığı açıklamada “Atletizm branşına büyük önem vereceğiz. 

Öğrencilerimizin bu alanda daha başarılı olması için spor eğitimlerini artıracağız. Beden eğitimi öğretmenlerimizin ilgisiyle gelecek yıl daha büyük başarılara imza atacağız.”Beden Eğitimi Öğretmeni Salih Kulaksız da yetenekli öğrencilerinin olduğunu ifade etti.Kulaksız, “İlk yarışmalarında öğrencilerimi Diyarbakır dördüncüsü oldular. Bizim için sürpriz ve anlamlı bir derece elde ettiler. Bu nedenle öğrencilerimize daha fazla ilgi ve alaka göstereceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT