1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Koşuyolu Anadolu Lisesinden çifte şampiyonluk
Koşuyolu Anadolu Lisesinden çifte şampiyonluk

Koşuyolu Anadolu Lisesinden çifte şampiyonluk

Diyarbakır’da ilk kez düzenlenen Okullararası Dart İl Şampiyonası’nda Koşuyolu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi büyük bir başarıya imza attı.

A+A-

Koşuyolu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi çifte şampiyonluk elde etti.Diyarbakır’da düzenlenen Okullararası Dart İl Şampiyonası’nda Koşuyolu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi çifte şampiyonluk yaşadı.


Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen müsabakalarda fırtına gibi esen Koşuyolu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, hem kızlarda hem de erkeklerde birincilik elde etti.


Seyrantepe Spor Salonu’nda gerçekleşen ve Diyarbakır’da ilk kez yapılan şampiyonada çifte birincilik elde eden Koşuyolu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Diyarbakır’ın 5-6 Mayıs tarihleri arasında Adıyaman yapılacak bölge müsabakalarında temsil edecek.


Koşuyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni M.Salih Kulaksız, bu yıl ilk defa düzenlenen okul sporları dart müsabakalarında önemli bir başarıya imza attıklarını söyledi.


Kulaksız, “Koşuyolu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi olarak çifte şampiyonluk elde ettik. Şampiyon olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz Adıyaman’da düzenlenecek bölge şampiyonasında da başarılı olmaktır” dedi.

 

HABERE YORUM KAT