1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. KOSGEB DTSO'yu ziyarette bulundu
KOSGEB DTSO'yu ziyarette bulundu

KOSGEB DTSO'yu ziyarette bulundu

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar' makamında ziyaret eden Fidan, Ticaret ve Sanayi Odasıyla her zaman işbirliği içerisinde çalışmaları olduğunu belirterek ortaklaşa düzenlenen girişimcilik eğitimlerinin de çok verimli geçtiğini belirtti.

A+A-

2007 yılından beri Diyarbakır'da faaliyette bulunduklarını belirten Fidan, bundan sonraki programlarda da oda üyelerine ve yatırımcılara destek olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. Fidan; “ Her zaman, her konuda en büyük paydaşımız olan Diyarbakır Ticaret ve sanayi Odası ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz, amacımız Diyarbakır'daki yatırımcılara, girişimcilere destek sunmaktır” dedi.

DTSO'da KOSGEB Temsilciliği Açılıyor

Yönetim Kurulu Ahmet Sayar ise KOSGEB, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ve Dicle Üniversitesi ortaklığında hazırlanan ARGE ve İnnovasyon İşbirliği Protokolünü imzalayarak, KOSGEB ile ortaklaşa projelerin devam edeceğini belirtti. Sayar; “Hizmet kalitemizi arttırmak ve daha fazla sanayiciye ulaşabilmek için DTSO bünyesinde KOSGEB temsilciliği kurulması için çalışmalarımızı başlattık. Amacımız sanayiciye, yatırımcıya yerinden en doğru hizmeti vermek. Bu amaçla KOSGEB ile görüşmelerimiz doğrultusunda en kısa zamanda DTSO bünyesinde KOSGEB temsilciliğini hayata geçirip, üyelerimize uzman destekli danışmanlık hizmeti vereceğiz” dedi. 

HABERE YORUM KAT