1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Koray Şanlı polemiği sürüyor bir açıklama daha
Koray Şanlı polemiği sürüyor bir açıklama daha

Koray Şanlı polemiği sürüyor bir açıklama daha

DİYARBAKIR - Amedspor yönetimi sözleşmeli oyuncusu Koray Şanlı ile ilgili yeni bir açıklama daha yaptı..

A+A-

Yeşil Kırmızılı yönetim polemiğe dönen Koray Şanlı ile ilgili kendilerine şu ana kadar herhangi bir ödeme yapılmadığı ve Hiç bir resmi girişim olmadığı belirtilerek aşağıdaki açıklamayı paylaştı.

 

Bu akşam sosyal medyada gündemleşen Koray Şanlı transferi hakkında yapılan yanlış anlaşılan tartışmaları ortadan kaldırmak adınadır. 

Söz konusu olay bu akşam sosyal medyada resimleri yayınlanan transfer haberinin yayınlandığı süreçte futbolcumuz Koray Şanlı'nın hala bizim sporcumuz olması ve aramızda ki sözleşmenin fesih edilmemiş olmasından kaynaklanmıştır. Futbolcumuz Koray Şanlı'nın sözleşmede hakları belirlenmiş fakat bu koşullar yerine getirilmemiştir. Bu saate kadar hala Koray Şanlı tarafından kulübümüze yapılan bir ödeme ve tek  taraflı bir fesih bildirimi yoktur ve gerçekleşmemiştir. Bizim tepkimiz durum bu şekilde ve bizim daha iki yıllık sözleşmeli sporcumuzken kentimizin diğer takımı olan Diyarbekirspor ile sözleşme imzalamış haberlerinin basına yansımasınadır. 
 
Zira söz konusu sporcu ile görüşmeler sonlanmış olsa ve gereklilikler yerine getirilmiş olsa idi bu hususta kulübümüzün diyeceği tek şey hayırlı olsun dilekleri iletmekti. 

Biz Şehrimizin takımları arasındaki ilişkilerin doğru bir temelde geliştirilmesini arzu etmekteyiz. Bu konudaki tutumumuz bellidir. Ancak aynı şehirde bir nefes mesafesindeki insanların birbirleri ile diyalog kurmadan bir takım girişimlerde bulunulması doğru olmamıştır.

Bu konu hakkında kulübümüz tarafından  başkaca açıklama yapılmayacak ve art niyetli kişilere prim verilmeyecektir.

Kimse kendi hırsları ile olmayan bir husumeti varmış gibi göstermeye çalışmamalıdır. Yanı sıra kimse yapılanları kişisel yetersiliği olarak görmeye çalışmamaktadır. Camiaların ne kadar büyük ve önemli olduğunun bilincini taşımaktayız. Kamuoyunun bilgi ve takdirine. 

Amedspor Yönetim Kurulu

HABERE YORUM KAT