1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kongrede Yeni Yöneticiler Kimler olacak?
Kongrede Yeni Yöneticiler Kimler olacak?

Kongrede Yeni Yöneticiler Kimler olacak?

Diyarbakırspor hafta sonu gerçekleştireceği kongreye endekslendi. Aylar öncesinden açıklanan ve bugüne kadar yapılamayan bu kongrede çoğunluk şartının aranmıyacağı, Cumartesi günü saat 14:00'te Ziya Gökalp Spor Salonunda yapılacağı açıklandı.

A+A-

Diyarbakırspor hafta sonu gerçekleştireceği kongreye endekslendi. Aylar öncesinden açıklanan ve bugüne kadar yapılamayan bu kongrede  çoğunluk şartının aranmıyacağı, Cumartesi günü saat  14:00'te  Ziya Gökalp Spor Salonunda yapılacağı açıklandı.

Öktüren başkanlığında ki mevcut Diyarbakırspor yönetiminin 26 kişilik yönetici listesinin bir çoğunun yenileneceği, Yeni yönetim listesinde Başkan Öktüren dahil eski yöneticlerden bazılarının tekrar görev alacakları bildirildi.

Yeni yönetime seçilecek liste ile ilgili isimler sır gibi saklanırken, bu kişilerin geçtiğimiz haftalarda  Diyarbakırspor'un deplasman giderlerini karşılayan işadamlarının yeni yönetim listesinde olmaları bekleniyor. Bu isimlerin  Diyarbakırlı işadamı Celal Mermertaş, Siirtli işadamı Cesim Korkmaz  ve Diyarbakır'lı işadamı  eski Diyarbakırspor yöneticilerinden Abdullah Atik'in yeni listeye girmeleri bekleniyor. Yine geçtiğimiz aylarda yapılan TFF başkanlık seçiminde, Diyarbakırspor adına oy kullanan ve ismini sadece diyarinsesi.org sitesinin duyurduğu eski Fenerbahçeli yönetici  Hakan Bilal Kutlualp'in isminin de yeni listede yer alması konuşuluyor. Yeni yönetimde bazı bürakrat isimlere de yer verileceği gelen bilgiler arasında.