1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Klavuz devam yönetim güçleniyor
Klavuz devam yönetim güçleniyor

Klavuz devam yönetim güçleniyor

Bugün yapılacak kongre öncesinde Büyükşehir'de yönetim önemli ölçüde şekillendi. Devam kararı alan Başkan Kılavuz,mevcüt yönetime özellikle ekonomik ve kurumsal olarak katkı yapabilecek isimler takviye edilecek. Renkler Sarı-Kırmızı-Yeşil,yeni isim Diyar

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da bugün yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde tüm gözlerin çevrildiği kararlar önemli ölçüde netleşti. Takımı 2.Lig'e çıkaran yönetim devam kararı alırken, Büyükşehir'i ikinci kez 2.Lig'e çıkaran başkan Metin Kılavuz'un başkanlığında yönetime yeni isimler alınıyor.

İSTİŞARE İLE LİSTE YAPILIYOR

Yeni yönetime girecek isimler hakkında bilgi vermekte kaçınan Başkan Kılavuz'un Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ve belediyenin diğer yetkilileriyle  kulübün geleceği hakkında istişarede bulunduğu bildirildi. Mevcüt yönetime özellikle ekonomik ve kurumsal olarak katkı yapabilecek isimler takviye edilecek.Başkan Kılavuz'un yönetime girecek isimlerle görüşmelerde bulunduğu kaydedilirken, kongreden sonra yönetimdeki görev dağılımı ve  görev paylaşımında da kritik değişiklikler yapılacağı dile getiriliyor.

'KİŞİLER DEĞİL,YÖNETİM ÖNEMLİ'

Yönetime girecek isimleri kongrede açıklayacaklarını anlatan Kılavuz,”Netleşen bazı durumlar var. Dün de bazı görüşmeler ve istişarelerde bulunduk. Her şey tam olarak netleşmediği için isimleri açıklamak doğru olmaz. Ben olaya isimlerden ziyade kurumsal olarak bakıyorum. Kişilerin değil yönetimin neler yapabileceği önemlidir. Oluşacak yönetimin her açıdan uyum halinde çalışmasına büyük önem veriyoruz. Tek tek kahraman yaratmak yerine kollektif ve uyumlu çalışan yönetim olacak.” dedi.

Kulübün mevcüt Sarı-Kırmızı renklerine Yeşil'i getirerek kulübün adının da Diyar Amedspor olarak kongrede ilan edilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

HABERE YORUM KAT