1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kızlarda Özel Doğa Koleji birinci
Kızlarda Özel Doğa Koleji birinci

Kızlarda Özel Doğa Koleji birinci

Ziya Gökalp Spor Salonu’nda 18 okulun katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda, yıldız kızlarda Özel Doğa Koleji birinci olurken, Mesut Yılmaz Ortaokulu ikinci ve Sur Kozan Ortaokulu da üçüncü oldu.

A+A-

Diyarbakır’da 18 takımın katılımıyla düzenlenen yıldızlar basketbol müsabakaları tamamlandı. Erkeklerde Şehit Namık TÜ-MER Ortaokulu, kızlarda ise Özel Doğa Koleji birinci oldu.

 

Diyarbakır’da okullar arası basketbol yıldızlar müsabakaları tamamlandı. Ziya Gökalp Spor Salonu’nda 18 okulun katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda, yıldız kızlarda Özel Doğa Koleji birinci olurken, Mesut Yılmaz Ortaokulu ikinci ve Sur Kozan Ortaokulu da üçüncü oldu. Şehit Namık TÜ-MER Ortaokulu’nun birinci olduğu yıldız erkekler kategorisinde ise Özel Nil Koleji ikinci ve Özel Final Ortaokulu da üçüncü oldu.

 

Milli Eğitim Şube Müdürü Naif Kelleş, Okul Sporları Şube Müdürü Akın Erim, okul yöneticileri ve öğrencilerinin hazır bulunduğu ödül töreninde başarılı olan takımlara kupa ve madalyaları verildi.


Okul Sporları Şube Müdürü Akın Erim, yıldız basketbol müsabakalarında başarılı olan takımların Diyarbakır’ı grup müsabakalarında temsil etme hakkını elde ettiğini söyledi.

 

HABERE YORUM KAT