1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kıvanç Tatlıtuğ'dan Fahriye Evcen itirafı
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Fahriye Evcen itirafı

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Fahriye Evcen itirafı

Sinema dünyasında kaprisleriyle bilinen başarılı oyuncu Fahriye Evcen, Kıvanç Tatlıtuğ'un dilinden düşmüyor.

A+A-

Birlikte rol aldıkları dizinin reyting kurbanı olmasının ardından hiçbir projelerde yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Fahriye Evcen’in aralarının bozuk olduğu öğrenildi.

Yakışıklı oyuncu gittiği görüşmelerde yapımcılara sürekli “Ben bir daha Fahriye ile aynı projede kesinlikle yer almam. "Hayatımda onun kadar kaprisli insan görmedim. Gittiğim her yerde de bunu söylüyorum ve bu söylemlerimin de kulağına gitmesini istiyorum” dediği öğrenildi.

Güzel oyuncunun daha önce de rol aldığı dizilerden set ekibinin şikayetci olduğu haberleri yapılmıştı.Meyveli yoğurt istediği için set personelini pervane eden Evcen sevgilisi Özçivit’in film çekimlerinde de hem sevgilisini hem de set ekibini bezdirdiği konuşulmuştu.Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre Fahriye Evcen’in yaptığı kaprisler son dönemde magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu önce yönetmen Hilal Saral’la, ardından da rol arkadaşı Elçin Sangu’yla tartıştı. Ancak Evcen gibi birçok ünlü oyuncu da kaprisleriyle bir dönem adından söz ettirmişti. İşte Evcen’le yeniden gündeme gelen oyuncu kaprisleri.


FAHRİYE EVCEN: 'HER SETTE VUKUATI VAR'
Evcen’in basına yansıyan ilk ‘kapris’ haberi Yalancı Bahar dizisinin setinde gerçekleşti. İddiaya göre Evcen, kostüm görevlilerine "Gerizekalılar" diyerek bağırmıştı. Çalıkuşu’nun setinde ise makyözle tartıştığı için çekimler iptal olmuştu.


Kurt Seyit ve Şura’nın tanıtım çekiminde Kıvanç Tatlıtuğ’u 3 saat bekletince, yakışıklı oyuncu çıldırmıştı. Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk çekim gününde, kendisini beklettiği için yönetmen Hilal Saral’la tartıştı ve seti terk etti. Birkaç gün sonra sette oyuncu Elçin Sangu’yla tartışıp, rol arkadaşını ağlattı.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler