1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Kitaplık ve Compact Arşiv Sistemleri
Kitaplık ve Compact Arşiv Sistemleri

Kitaplık ve Compact Arşiv Sistemleri

Günümüzde depolama ve arşiv sistemlerinde çelik malzeme daha çok tercih ediliyor.

A+A-

Günümüzde depolama ve arşiv sistemlerinde çelik malzeme daha çok tercih ediliyor. İsteğe göre 0,7, 0,9 veya 1 mm kalınlıkta kaliteli sacdan yapılan çelik arşiv sistemleri, raf sistemleri, kitaplık sistemleri diğer sistemlere göre çok daha dayanıklı ve sağlam oluyor. Depolama ve arşivleme kapasitesi daha yüksek oluyor. Arşiv ve depolama alanlarında temiz ve modern bir görünüm yaratıyor. Firmaların ve kurumların en çok ihtiyaç duyduğu malzemeler ise arşiv dolaplarıdır. de bu ihtiyaç için en ideal çözümlerdir.  Raylar üzerinde hareket eden, kol yardımıyla birbirinden ayrılıp tekrar birleşebilen tekli, ikili veya üçlü dolap grupları sağladığı alan tasarrufuyla firma ve kurumlara büyük fayda sağlıyor.


Çelik arşiv sistemleri paslanmıyor, temizliği kolay oluyor ve yük taşıma kapasitesi yüksek oluyor. Dolap aralarında kauçuk contalar bulunuyor ve bu sayede dışarıdan dolap içlerine toz gelmiyor. Evrak ve dosyalar tozdan, ışıktan ve ısıdan korunmuş oluyor. Çelik compact arşiv sistemleri zaman tasarrufu da sağlıyor. Dolaplarda bulunan etiketlere kodlama yapılarak aranan evrakların kısa sürede bulunması sağlanıyor. Çelik dolaplar sadece arşiv odalarında değil depolama ihtiyacı olan tüm işyerlerinde idealdir. Eczanelerde, manav, kırtasiye gibi depolama yapan çeşitli işyerlerinde kullanılıyor.


Ceylan çelik firması olarak arşiv sistemleri, çelik raf sistemleri, çelik imalatında sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Çelik kitaplık sistemlerinde raflar ayarlanabilir özelliktedir. Her ebattaki kitap rahatlıkla raflara yerleştirilebilir. Çelik kitaplıklar elektrostatik toz boya ile istenen her renge boyanabilir ve kullanıldığı alanlara estetik kazandırır. Diğer kitaplıklara göre çok daha sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız istenen her ölçüde ve her renkte çelik kitaplıkları en ekonomik fiyatlarla imal ediyoruz.


Çelik dolapların, kitaplıkların kullanılacağı alanlara uygun ölçülerde yapılmaları için firmamız önce alan ölçülerini almakta ve dolap ölçülerini buna göre belirlemektedir. Alan ölçüleri ve alan yapısı için yaptığımız keşif çalışması ücretsizdir. Keşif bilgilerine göre dolapların projeleri hazırlanmakta ve ücret belirlenmektedir. Firmamız kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle imalat yapmakta ve en ekonomik fiyatları sunmaktadır. Yurdun her yerinden sipariş alarak kısa sürede teslim etmekteyiz. Ürünler demonte olarak gönderilir ama montajı da çok kolaydır. 
 

HABERE YORUM KAT