1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kısmetse Olur'un finali ertelendi!
Kısmetse Olur'un finali ertelendi!

Kısmetse Olur'un finali ertelendi!

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen izdivaç programı 'Kısmetse Olur'dan bu hafta kim elenecek?' sorusunun yanıtı günler öncesinde merak ediliyordu. Ankara patlaması sebebiyle kismetse olur elemesini ertelendi. İddialara göre yeni gelin ada

A+A-

Kısmetse Olur 'dan kim elendi sorusunun yanıtı ertelendi. Kısmetse Olur'dan bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı veren final gecesi Ankara patlaması sebebiyle yayından kaldırıldı.

Kısmetse Olur eleme gecesi haftaya 20 Mart Pazar günü ekrana gelecek. Adaylardan veda edecek isim ifşa edildi. İddialara göre bu hafta sms birincisi damatlar adayları arasından olacak, format gereği Kısmetse Olur'da kim elendi sorusuna yanıt gelinler evinden gelecek. 13 Mart Pazar gecesi yapılacak oylamada en çok "gitsin" oyu olan yeni gelin adayı Betülay Coşkun eve veda edecek. Betülay Coşkun, sms oylamasında sık sık halkın desteğini alan Adnan Kızıltaş'a talip olarak geldiğini açıklamıştı.

BETÜLAY COŞKUN KİMDİR?

Aslen Adanalı olan Betülay Coşkun, 22 yaşındadır. İstanbul'da yaşayan Betülay Coşkun, anaokulu öğretmenliği okuyor ve aynı zamanda stilistlik de yapıyor. Terazi burcu olan genç gelin adayı, özel hayatında oldukça aktif ve arkadaş ortamlarında olmayı yeni insanlar tanımayı sevdiğini dile getirmişti.

fft16_mf6729404.jpeg

KISMETSE OLUR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur 22. haftanın finali 6 Mart Pazar günü yapıldı. Haftanın analizinin yapıldığı, yüzleşmelerin yaşandığı ve yüzüklerin fırlatıldığı eleme gecesinin sonuna doğru duygu seli yaşandı. Çünkü; 'Kısmetse Olur'dan kim elendi?' sorusuna yanıt çiftlerden biri oldu. Tankut Denker ile aylardır ilişki yaşayan ancak beraberlikleri bir türlü samimi bulunmayan Daniella, programa veda eden isim oldu. Daniella'nın elenmesi karşısında yakın arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.

HABERE YORUM KAT