1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kısmetse Olur'da kim elendi?
Kısmetse Olur'da kim elendi?

Kısmetse Olur'da kim elendi?

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana büyük ses getiren ve ilgi ile izlenen programı Kısmetse Olur’da eleme heyecanı yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur'da kim elendi yeni gelen isim kim? sorusunun yanıtı açıklandı. Yarışmaya veda eden isim Daniella o

A+A-

Yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile pazar akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçiriyor. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenirken, yerlerine yeni adaylar geliyor.

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu gece elenen isim gözyaşlarına boğdu. Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim gelin adayları arasından Daniela olurken elenmesinin ardından eve giren yeni gelin adayı ise Betülay Coşkun oldu.  Bir hayli gergin anların yaşandığı bölümde en dikkat çeken ayrıntı ise Eser’in Cansel’in yüzüne yüzük fırlatması oldu. Sevgilisinin tutumu karşısında şoke olan Cansel, sadece ‘CanEs bitti’ diyebildi.

Kısmetse Olur'un yeni gelin adayı Betülay Çoşkun kimdir?

22 yaşında olduğunu belirten Betülay Coşkun; Adanalı ve İstanbul'da yaşıyor. Terazi burcu olan Betülay Coşkun, anaokulu öğretmenliği okuyor ve aynı zamanda stilistlik de yapıyor.

Betülay Coşkun ayrıca açık açık Adnan için Kısmetse Olur'a katıldığını da açıkladı.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak.

Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 22.15'te Kanal D'de ekrana geldi.

HABERE YORUM KAT