1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kısmetse Olur'da haftanın birincisi ve elenen ismi kim olacak?
Kısmetse Olur'da haftanın birincisi ve elenen ismi kim olacak?

Kısmetse Olur'da haftanın birincisi ve elenen ismi kim olacak?

Yapımını Production House’un üstlendiği, Kısmetse Olur'da eleme gecesi öncesi SMS oylaması ile haftanın gelini ve damadı belirlenecek. Merakla beklenen Kısmetse Olur Haftanın Finalin'de haftanın birincisi ve elenen ismi kim olacak?

A+A-

Kanal D’nin, büyük bir ilgi ile izlenen programı “Kısmetse Olur” yepyeni bölümleriyle izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kısmetse Olur'da bu hafta yeni bir eleme gerçekleşecek. Cumartesi günü de yeni bölümüyle 23.30'da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali yarın akşam 22.15'te ekranda olacak.

Kısmetse Olur'da bu akşam fanlarla adaylar buluşmaya devam ediyor! Fanlarıyla bir araya gelen adaylar arasında duygusal anlar yaşanıyor!

KISMETSE OLUR'DA HAFTA İÇİ NELER OLDU?

5 Şubat  Cuma günü yayınlanan bölümde, haftanın sms birincileri belli olurken bir yandan da Eser'e sürpriz doğum günü partisi yapıldı. Eser'e sürpriz doğum günü partisi yaptı ve duygusal anlar yaşanmıştı.

4 Şubat Perşembe günü yayınlanan bölümde damat adaylarından Boğaçhan'ın annesi eve geldi ve aklındaki gelin adaylarıyla görüştü. Boğaçhan'ın annesi aday olarak bir kişi seçti. Ancak Boğaçhan bu adaylar hakkında ne düşünceleri bu bölümde yanıt buldu.

3 Şubat Çarşamba günü yayınlanan bölümde; Cansel, Daniela ve Melis'in dostluğu tamamen bitti! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamadı.

2 Şubat Salı günü yayınlanan bölümde, Melis'in teyzesi ve Nur'un annesi karşı karşıya geldi! İki aile büyüğü kozlarını paylaştılar.

1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümde, üçüncü ihtarını alan Melis için oylama yapılmıştı.. Önce erkekler evinde bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında başlayan tartışmaya Eser’de dahil olunca evdeki gerginlik ihtarlarla son buldu. Gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını samimi bulmadıklarını dile getirdiler.

Ceyda’da sert bir şekilde karşılık verince ipler iyice gerildi. Melis’in üçüncü ihtiranı almasının ardından evden gönderilmesiyle ilgili oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Melis evde kaldı.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak.

Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 22.15'te Kanal D'de!

HABERE YORUM KAT