1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kısmetse Olur'da eleme heyecanı!
Kısmetse Olur'da eleme heyecanı!

Kısmetse Olur'da eleme heyecanı!

Kanal D'nin en çok izlenen yapımlarından birisi olan Kısmetse Olur'da 30. haftanın finali için geri sayım başladı. Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu bu akşam yanıt bulacak. Merakla beklenen Kısmetse Olur'da nefes kesen bir final gecesi yaşanacak.

A+A-

Kısmetse Olur'da yeni bir eleme heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı 8 kadın ve 8 erkek Yarışmacısı ile hafta içi her gün izleyicilerle buluşan programın büyük eleme gecesi bu akşam ekrana geliyor. Cansel ve Eser arasında beklenmeyen olaylar gelişiyor! Cansel ve Eser, hararetli geçen konuşmalar sonrası oylamada yazacakları ismi netleştirdi! Kısmetse Olur 30.Haftanın Final bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı programda yarışmacıların vermiş olduğu oylar ile hem gelinler hem de damatlar evinden elenmesi yönünde en çok oy alan yarışmacı veda ediyor!

Kısmetse Olur'da akşam kim elenecek? sorusu yanıt bulacak. Ayça ve Batu ödül yemeğinde barışacak mı? Peki Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek? İşte yarışma programında yaşanan son bölüm detayları. Kısmetse Olur final bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de..

Kısmetse Olur evinde eleme haftasına girilirken şoke eden olaylar yaşandı. Olan bitenleri izledikten sonra Ayça'yla konuşup ondan af dileyen Batu, yaşattıklarından dolayı pişman olduğunu söyledi! Batu'nun pişmanlığı Ayça'nın fikrini değiştirecek mi?

Ödül yemeğinde beklenmedik gelişme! Ayça ve Batu barışıyor mu? Eser ve Cansel aşkı sahte mi? Kısmetse Olur halk oylaması bölümüyle dün akşam ekrana geldi.

Batu, Dilek'in karakterini beğendiğini söyleyince tüm adaylar öyle bir yakıştırma yapıyor ki... Batu ve Dilek arasında yeni bir aşk doğabilir mi?

KISMETSE OLUR GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Kısmetse Olur 29. haftanın finali ile ekranlara geldi. Kanal D'nin sevilerek izlenen programı Kısmetse Olur'da bu hafta şaşırtan gelişmeler yaşandı. Kısmetse Olur'da yapılan oylama sonucu evde en çok ismi çıkanlar Batuhan ve Cansu oldu. 10 Bin TL'lik çeki kazanan ve evi koruma altına alan Tankut oldu. Kısmetse Olur'da bu hafta Cansu elendi.  Kısmetse Olur evine giren Aycan Tunç'un açıklamaları ise izleyenleri şaşırttı.

HABERE YORUM KAT