1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kısmetse Olur'da bu hafta hangi isim elendi?
Kısmetse Olur'da bu hafta hangi isim elendi?

Kısmetse Olur'da bu hafta hangi isim elendi?

Kanal D ekranlarında ilgi ile takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur'da hafta sonu eleme heyecanı yaşandı. Peki Kısmetse Olur evine hangi isim veda etti? İşte merak edilen soruların yanıtları ve Kısmetse Olur evinden son gelişmeler...

A+A-

Kısmetse Olur son yayınlanan eleme gecesi ile izleyiciyi yine ekrana kilitlemeyi başardı. Büyük bir ilgi ile takip edilen Kısmetse Olur halk oylamasında hangi isim eve veda etti? İşte Kısmetse Olur son yayınlanan eleme gecesi ve bugün yayınlanacak bölümün fragmanı haberimizde yer alıyor...

Kısmetse Olur 36. hafta finalinde büyük bir sürpriz yaşandı. Kısmetse Olur evinde ilk kez yaşanan duruma izleyiciler de şaştı kaldı. 12 Haziran gecesi yapılan elemede ise sürpriz vardı. Kısmetse Olur elemesinde gelinler evinden Cansel Çördük, damatlar evinden ise Batuhan Cimilli eleme adayı seçildi. 10 bin liralık çeki ise Eser West aldı. Böylece Cansell Çördük elenecekti.

Kısmetse Olur evinde büyük üzüntü hakimken açılan sürpriz zarfta "Eleme yok" yazısı çıktı ve büyük sevinç yaşandı. Böylece ilk kez Kısmetse Olur evinde elemesiz bir hafta yaşandı.
KISMETSE OLUR 201. BÖLÜM FRAGMANI

Emre ve Erdem arasında gerilim artıyor... Ev ahalisi ödül mü kazandı? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te Kanal D'de!

Adam ol Adnan!
 
Eser, Adnan'ın Nur ve Batu ilişkisi hakkında söylediği sözlerden rahatsız oluyor! Eser, neden Adnan'a tepki gösterdi?
 
Mehtap ve Ali ödül gezisinde!
 
Mehtap ve Ali ödül gezisi için at çiftliğine gidiyor! At çiftliğinde eğlenceli anlar...
 
Cansel'in kına gecesinden eğlenceli anlar!
 
Cansel'in kına gecesinde bütün kızlar işte böyle eğlendi... Kısmetse Olur evinde eğlenceli anlar yaşanıyor...
 
Seni seviyorum!
 
Nur ve Batu ilk kez aşklarını birbirlerine böyle itiraf ettiler! Nur, Batu'nun yanına gelerek aşkını yaşamak istediğini söylüyor!
 
--2218761.jpeg
 
Eser hıçkırıklara boğuldu!
 
Cansel'in kınasında Eser neden gözyaşlarına boğuldu? Eser ve Cansel arasındaki sorunlar devam mı ediyor?

HABERE YORUM KAT