1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kışanak ütü yaptı
Kışanak ütü yaptı

Kışanak ütü yaptı

BDP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Gültan Kışanak, ziyaret ettiği Çermik ilçesinde bir terzi dükkânında ütü yaptı.

A+A-
BDP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Gültan Kışanak, BDP Çermik Belediye Eş Başkan adayları, il ve ilçe yönetimi seçim çalışmaları kapsamında Çermik esnafını ziyaret etti. BDP'li heyet esnaf ziyaretinde adeta çıkarma yaptı.
 
BDP'li Belediye eş başkan adayları ile BDP il ve ilçe yöneticileri Çermik'te esnaf ziyareti yaptı. Esnaf ziyaretine BDP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkan Adayı Gültan Kışanak, BDP Çermik Belediye Eş Başkan adayları Cemal Aydın ile Zuhal Odabaşı katıldı.
 
Ziyaret esnasında ilginç anlarda görüldü. Terzi dükkânını ziyaret eden Kışanak, Burada ütü yaptı. İş yeri sahibi ile Kışanak arasında ilginç diyaloglar ise gözlerden kaçmadı. Kitlenin kalabalığını gören esnaflar ise alkışlar eşliğinde "maşallah" demesi dikkat çekti. Kadın esnafların yoğun ilgi gösterdiği ziyarette BDP'li heyete çeşitli ikramlarda bulundu. Esnaf ziyaretinde konuşan Kışanak ise, gençlerden çalışma annelerden ise dua istedi.
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT