1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kışanak çalışma alanlarını denetledi
Kışanak çalışma alanlarını denetledi

Kışanak çalışma alanlarını denetledi

Belediye Eş Başkanımız Gültan Kışanak, Mahabad Bulvarı'nda yapımı devam eden kentin ilk bisiklet yolu ve yürüyüş parkurundaki çalışmaları; Gazi Köşkü Belediye Sosyal Tesisleri'ndeki tadilat çalışmalarını denetledi, bilgi aldı, hızlandırılması için talimat

A+A-
Belediye Eş Başkanımız Gültan Kışanak, bugün Mahabad Bulvarı'nda yapımı devam eden ve mayıs ayı sonunda hizmete açılması beklenen kentin ilk bisiklet yolu ve yürüyüş parkurundaki çalışmaları denetledi.
 
Mahabad Bulvarı'nda geliş ve gidiş yoluna yapılan 10 kilometrelik bisiklet yolu, yürüyüş parkuru, kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Kışanak, çalışmalar hakkında Fen Daire Başkanı  Bülent Uçaman, Genel Sekreter Yardımcıları Abdullah Sevinç ile Rojda Balkaş Akyüz, Genel Sekreter Fethi Suvari'den bilgi aldı. Sabah saat 08.00'da gerçekleştirilen denetim sırasında Kışanak, eksikliklerin tamamlanması ve çalışmanın hızlandırılmasını istedi.
 
Ardından tadilatı devam eden Gazi Köşkü Belediye Sosyal Tesisleri'ne giden Kışanak, burada da incelemelerde bulunarak, Kaynak Geliştirme Daire Başkanı Zehra Demir'den çalışmaların seyri hakkında bilgi aldı, çalışanları ziyaret etti. Yaklaşık 50 dönümlük arazi üzerinde kurulmuş olan sosyal tesisin devralındığı günden bu yana tadilat çalışmalarının yapıldığını söyleyen Kışanak, tesise çevre düzenlemeleriyle yeni işlevler kazandırılacağını vurgulayarak çalışmanın bir an önce tamamlanmasını istedi.
 
 
(Diyarinsesi.org BB)

HABERE YORUM KAT