1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kırgın Çiçekler'de Eylül'e hapis şoku!
Kırgın Çiçekler'de Eylül'e hapis şoku!

Kırgın Çiçekler'de Eylül'e hapis şoku!

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yepyeni bir bölüm ile ekrana geldi. Merakla beklenen Kırgın Çiçekler 8. son bölümde heyecan doruktaydı. Kırgın Çiçekler son bölümde Eylül aşk acısı çekti.

A+A-

Genç kadrosu ve güçlü senaryosuyla adından söz ettiren Kırgın Çiçekler 8. bölümüyle izleyicilerini ekrana bağladı. Kırgın Çiçekler son bölümünde evlilik için ilk ciddi adımı atan Toprak ve Feridei yeni bölümde romantik dakikalar yaşadı. Dizide yaşanan her şeye rağmen çiftin ilişkisi sağlam bir şekilde ilerledi. Ancak, Kırgın Çiçekler'in yeni gelişmelerinin sinyalini veren fragmana bakılırsa; güzel anlar kadar tatsız olaylar da yaşandı.

 

KIRGIN ÇİÇEKLER 9. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

 

KIRGIN ÇİÇEKLER 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


KIRGIN ÇİÇEKLER 8. BÖLÜM ÖZETİ

Ekranların sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümünde tüm tatsızlıklara rağmen Toprak ve Feride çifti aşklarını dolu dizgin yaşıyor. Ancak, her hafta ayrı bir dramın yaşandığı dizinin bu bölümünde gençler için aynı durumu söz konusu değil, yeni bir aşk üçgeni kızların arasını bozacak gibi görünüyor.

Kırgın Çiçekler'in yayınlanan son bölümünde Serkan'dan çıkma teklifi alan Eylül, Cemre'nin aşk itirafıyla sarsılıyor. Kızların kabusu Kemal, Kırgın Çiçekler 8. bölümünde yeniden ortaya çıkıyor ve kızların en naifi Kader'i sıkıştırıyor. Kızlar, Kemal'den bu bölümde kurtulabilecek mi?

OYUNCU KARAKTERLERİ

   Özgür Çevik
    Toprak


    Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.


    İpek Karapınar
    Feride


    Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

    Biran Damla Yılmaz
    Eylül


    16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

    Gökçe Akyıldız
    Songül


    16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

    Hazar Motan
    Cemre


    16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor...

    Çağla Irmak
    Kader


    16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor...
   

Aleyna Solaker
    Meral


    16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler