1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kırgın Çiçekler için nefesler tutuldu!
Kırgın Çiçekler için nefesler tutuldu!

Kırgın Çiçekler için nefesler tutuldu!

ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam 21. bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Banu'nun ölümü Kader'i derinden etkiliyor. Eylül ise Kemal'in tuzağına düşüyor. Kırgın Çiçekler 21. yeni bölüm ve ayrıntılar .

A+A-

Banu tarafından terk edilen Kader, kızların desteğiyle kendini toplamaya çalışır. Hayata tekrar tutunmak istese de içindeki acıyla baş edemez ve kimseye haber vermeden gizlice yurttan kaçar. 
 
 
Arkadaşlarının yokluğunu fark eden kızlar, Feride ve Toprak ile beraber her yerde Kader'i aramaya başlar. Gökhan, ansızın aciz bir halde hasta olduğunu söyleyerek eve gelen Necmi ile tekrar bir arada yaşamak zorunda kalır.
 
Mesude bebeğine baktıracak kimseyi bulamayınca Eylül'ü arar. Kemal'in evde olmayacağını söyleyerek gündüz bebeğe bakması için Eylül'ü eve çağırır. İstemeyerek de olsa kabul eden Eylül eve gittiğinde Kemal'in tuzağına düşer. 
 
Burak'ın tekrar okula dönüşü ise sınıfta şok etkisi yaratır. Herkes tarafından nefretle karşılanan Burak intikam planları kurmaya başlar...
 
KIRGIN ÇİÇEKLER 21. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Kızlar Banu'nun intihar haberiyle hastaneye koşar. Songül suçluluk duygusuyla kıvranmaktadır. Kader'e gerçeği söyleyince arkadaşlıkları bitme noktasına gelir. Gökhan her yerde babasını ararken Necmi valizi elinde yanlarına gelir. 
 
Cemre'nin halası Emel, Nazan'ın mirasın üzerine yattığını öğrenerek Nazan'ın kapısına dayanır.
 
İyice köşeye sıkışan Nazan, Serkan'a her şeyi anlatmaya karar verir. Halası aniden ortaya çıkıp onu yetimhaneden almak isteyince Cemre'nin aklı karışır. Onu yetimhaneye bırakan halasına mı yoksa arkadaşlarına mı tutunmalıdır?

HABERE YORUM KAT