1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kırgın Çiçekler dizisinde olay sahne!
Kırgın Çiçekler dizisinde olay sahne!

Kırgın Çiçekler dizisinde olay sahne!

Bu akşam ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler 6. yeni bölümünde Kemal, kızlar için iyice tehlikeli hale gelecek. Gözü dönen Kemal, altınlara ulaşmak için her tyürlü çılgınlığı yapmaya hazır gözüküyor. Olayların ardı arkası kesilmeyen Kırgın Çiçekler yeni b

A+A-

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı Kemal’in altınlara kavuşmak için neler yapabileceğini, adeta gözünün döndüğünü gösterdi. Kırgın Çiçekler yeni bölümde Kader’in hayatı tehlikede! Kemal altınların yerini öğrenmek için önce Eylül’ün üstüne gidecek ve ona saldıracak. Toprak araya girdiğinde Kemal eline bıçak alacak! Toprak hem Eylül’ü hem de kendini koruyabilecek mi?

 

Bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde daha sora Kemal Kader’i kaçırıp onu konuşturmaya çalışacak. Bakalım Kırgın Çiçekler yeni bölümde bu kriz nasıl aşılacak.

KIRGIN ÇİÇEKLER 6. BÖLÜM FRAGMANI -  İZLE


KIRGIN ÇİÇEKLER 6. BÖLÜM ÖZETİ

Altınları yerinde bulamayan kızlar panik halindedir. Kemal, Eylül'ü ziyaret etme bahanesiyle yurda gelince korkuları büyür. Hemen bir plan yapmaları gerekmektedir. Okuldaki liseler arası ses yarışmasına katılan Meral, yeteneğiyle herkesi şaşırtır. Serkan'ın Cemre ile yakından ilgilenmesi ise Eylül'ün dikkatini çeker. Cemre'yi ilk defa biraz mutlu gören Eylül'ün aklı karışır. Kemal'in altınlarını bulup geri verme telaşında olan kızlar, yurda gelen bir telefonla şaşkınlık yaşar. Kader'in hayatı altüst olacaktır...

KIRGIN ÇİÇEKLER DİZİSİ OYUNCULARI VE ROLLERİ :

Özgür Çevik
    Toprak
    Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar
    Feride
    Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz
    Eylül
    16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız
    Songül
    16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan
    Cemre
    16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor...

Çağla Irmak
    Kader
    16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor...

Aleyna Solaker
    Meral
    16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler