1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kırgın Çiçekler 6. yeni bölüm Eylül'ün üvey babası ile başı dertte!
Kırgın Çiçekler 6. yeni bölüm Eylül'ün üvey babası ile başı dertte!

Kırgın Çiçekler 6. yeni bölüm Eylül'ün üvey babası ile başı dertte!

ATV ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Kırgın Çiçekler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Dizinin yeni bölüm fragmanında Eylül'ün Üvey babası Kemal ile başı belada olduğu görülmektedir. Öğretmenleri Eylül'e yardım etmek için Üvey babasını suç üsta yakalar. İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm faragmanı ve dahası...

Kırgın Çiçekler dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kırgın Çiçekler 6. yeni bölüm fragmanı ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Nefes kesen fragman ile Kırgın Çiçekler yeni bölüm tüm detaylar haberimizde.

Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile 3 Ağustos Pazartesi akşamı Atv'de kaldığı yerden devam edecek...

KIRGIN ÇİÇEKLER 6. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

 


 
KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kader, ailesini bulmak için arkadaşlarını satabilecek kadar gözünü karartır. Şimdi Eylül, Songül ve Cemre büyük sırlarıyla Neriman'ın karşısında ter dökerken, Kader; ailesinin adını ve adresini yazan zarfı açmak üzeredir... Kader'in kendilerini sattığını öğrenen Songül de aralarındaki bütün kardeşlik köprülerini atar. Ailesini bulmak için acıklı bir yolculuğa çıkan Kader'e hiç beklemediği biri; Cemre yoldaşlık eder... Ve bu arada denizden çıkan bir ceset tüm dengeleri bozar. Mesude kocasının başına gelenlerden sorumlu gördüğü Eylül'ü kolundan tutup karakola sürüklemek için okula gelir... Ne kızlar ne de Serkan Mesude'nin öfkesinin önünde duramayacaktır. Eylül'e yardım etmeye çalışan Feride ve Toprak ise, cevabını bilmedikleri sorular karşısında çaresizdir...

GENEL HİKAYE:

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor.


Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat...

Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlıyor.

YAPIMCI: NTC MEDYA


OYUNCULAR: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK), İPEK KARAPINAR (FERİDE), BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL), MEHMET AYKAÇ (SERKAN), VEDA YURTSEVER (NAZAN), SACİDE TAŞANER (NERİMAN), ZEYNEP IRGAT (HEDİYE), GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER), ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL), DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK), YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA), SEDA GÜNGÖR (MERVE), BURAK ASLAN (BURAK)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler